ЗМІНЮЙ СВІТ УКРАЇНСЬКОЮ

6 января 2016, 01:23
bast-perfection@yandex.ua
0
22
ЗМІНЮЙ СВІТ УКРАЇНСЬКОЮ
На данный момент платформа чейндж.орг функционирует на 14 языках, начинайте положительные изменения и управление ими на УКРАИНСКОМ! ;)

Международная платформа чейндж.орг дает уникальную возможность создавать петиции, находить поддержку общества, бизнеса, государства в реализации идей/предложений, изложенных в Вашей Петиции.

Долучайтесь до змін, творіть зміни!
Бажаєте покращувати якість життя навколо себе, боротися з несправедливістю, реалізувати власні соц.проекти? Можливо, change.org - ключ до Вашого успіху!
Ви вважаєте, що комунальні тарифи в Україні завищені? що лікарі та вчителі не отримують достойної зарплати? що малий бізнес знищується? що корупція процвітає? що тубдіспансери повинні краще фінансуватися? що Президент не виконав усіх передвиборчих обіцянок, залишивши бізнес і не тільки? що 2 травня повинно бути росзлідуваним, а винні за трагедію в Одесі - покарані? хочете зберегти культурну спадщину? -  ці та їнші проблеми можуть отримати більший шанс на вирішення, якщо будуть озвучені на міжнародному рівні та отримають широкий резонанс й підтримку.
Ви, ми маємо змогу створювати Петиції на change.org, а, якщо Ви хочете це робити українською, пишіть відповідні запити на
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: мир,Україна,зміни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.