Ведуча російського телеканалу "ANNA-News "зігує на тлі Кремля

6 апреля 2015, 22:10
0
66

"ANNA-News", займайтеся своїми російськими проблемами, а ми, українці, на своїй землі самі лад наведемо.Ведуча російського телеканалу ''ANNA-News ''зігує на тлі Кремля


Ведуча телеканалу "ANNA-News" Агнія Первородная є прихильницею неонацистської ідеології. В соцмережах розповсюджуються фото зі сторінки Анни, на яких вона сфотографована з книжкою "СС – мир для ариев. Преступление во имя нации", а також зігуючою на тлі Кремля.

http://static.diary.ru/userdir/9/6/8/7/968715/82775819.jpg

http://static.diary.ru/userdir/9/6/8/7/968715/82775820.jpg

Відзначу, що саме канал "ANNA-News" здійснює всі зйомки з місць обстрілів на територіях, непідконтрольних Україні, а також катування українських полонених, звинувачуючи при цьому українців в "реабілітації фашизму".

Випадки, коли інтереси невизнаних "республік" обстоюють симпатики Гітлера, не поодинокі. Найяскравіший з них – командир ДШРГ "Русич" ГБР "Бетмен" Артем Мільчаков з Санкт-Петербургу, який воює на боці терористів, в 2011 році "прославився" тим, що вбивав тварин і викладав в інтернет фотографії своїх забав. Популярність набув влітку 2011 року, у зв'язку з жорстокими фото на яких він відрізає голову цуценяті. Зараз він фотографується на тлі загиблих українських вояків.

http://ic.pics.livejournal.com/.../69577.../96017/96017_1000.jpg

http://ic.pics.livejournal.com/.../69577.../96537/96537_1000.jpg

http://ic.pics.livejournal.com/.../69577.../97019/97019_1000.jpg

Дуже цікава штука виходить – від фашизму мешканців частини Луганщини захищають...неонацисти.

В самій Російській Федерації розгул неонацистів набуває загрозливих масштабів. Наприклад, в грудні 2008 року скінхеди відрізали голову таджику-гастарбайтеру і розіслали фото відрізаної голови правозахисникам разом з листом з політичними вимогами до центральної влади. Загалом же в Російській Федерації налічується, за різними оцінками, до 70 тисяч скінхедів.

Спостерігати за російським неподобством росіянам набагато важче, ніж облудно звинувачувати Україну в "реабілітації фашизму".

А неподобства такі, що у травні 2007 року в Підмосков'ї було зруйновано пам'ятник українському летунові Василеві Пойденку. Монумент просто зламали і викинули на смітник. Також у 2007 році в Підмосков'ї демонтували пам'ятник загиблим у Другій Світовій війні і розкопали поховання шести Героїв Радянського Союзу. Куди потім поділися рештки похованих – не відомо. Причини зруйнування поховання туманні, як і причини ліквідації меморіальної стели в Ставрополі.

Я розумію, що росіянам приємніше вдавати з себе спадкоємців "народа-переможця", що "очистив світ від фашизму", ніж споглядати російські реалії.

"ANNA-News", займайтеся своїми російськими проблемами, а ми, українці, на своїй землі самі лад наведемо.

Д.Снєгирьов 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.