Ситий голодному не товариш

14 декабря 2014, 14:58
Владелец страницы
журналіст
0
81
Данія не лише давно не воювала - вона давно забула, що таке війна. Данія і Гітлеру здалася без жодного пострілу. Тож датчанам геноцид миліший.

Датський дипломат захищає російську економіку за рахунок геноциду кримчан

Данія не лише давно не воювала - вона давно забула, що таке війна. Данія і Гітлеру здалася без жодного пострілу. Тож датчанам абсолютно байдуже, загине в Донбасі десять тисяч чи сто тисяч людей. Навіть, якщо загине мільйон, вони не піднімуть тривогу. Ось якби бомба впала на палац королеви Данії, тоді б вони заворушились. Що ж до санкцій проти Криму, то це така ж огидна позиція, як і позиція Путіна. І Росії теж по барабану, скільки внаслідок санкцій загине від голоду кримчан. Росія лише буде задоволена: їй вигідно зменшити чисельність населення Криму вдвічі, втричі, вп"ятеро. Чим менше населення буде в Криму, тим менше витрат із бюджету РФ. Санкції ЄС проти Криму означали б офіційно проголошений геноцид проти українців, кримських татар і навіть росіян Криму.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.