Гаряча війна

13 квітня 2014, 22:25
Власник сторінки
громадський діяч
5
453
Гаряча війна
У Краматорську загарбник з мысцевим мешканцем. Фото - Коммерсантъ

Громадянська війна заходу з рабовласницьким сходом почалася.

Я не вірю у зраду. Але я вірю у бардак. 
Зрада - це ж так зручно. Знайшов зрадника - і усе, вся відповідальність на нього. Будь то Юля чи Добкін.
Зрадити може один, десятеро. Але не коли запаморочується у сотень тисяч. 
Щоб перемогти бунт сепаратистів, потрібна сильна держава. Після революційних подій сьогодні її нема.
Влада прошляпила першу, найважливішу стадію у Криму. 
Влада прошляпила першу, найважливішу стадію у Луганську. 
Після того, як у Луганському СБУ захопили більше тисячі стовлів бойової зброї, стало ясно, що без війни повернути контроль над територією неможливо. Повернути будівлю, у якій кілька сотень бойовиків з досвідом та автоматичною зброєю можна лише з залученням броньованої бойової техніки. Це завдання для армії. Участь армії - це визнання стану війни.  
Захоплено міськраду у Харкові. Харківських сепаратистів з місцевого СІЗО перевезли до Полтави. Загиблий в районі Слов'янська офіцер СБУ - полтавчанин. Колоради, використовуючи Крим як базу, розлізлися по усіх районах Донеччини. Вилізли за межі Донбасу. 
Сьогодні з'явилися картинка і звук, які підтверджують участь навчених росіян у диверсіях проти України. І дотепер все відбувалося як наперед підготовлена спецоперація. Удари в першу чергу по силовиках. Захоплення зброярень. Захоплення стратегічно важливих населених пунктів, аеродромів, блокування доріг, залізниць. 
Зараз "поребрик" та характерна російська вимова розставли все на свої місця. 
Я не вірю у зраду української влади. Щоб пермогти диверсантів хоча б у окремо взятому Слов'янську, треба створити кількаразову чисельну перевагу. Озброєних терористів у Слов'янську десь 600. Беркуту у нас нема. Чисельність антитерористичного пецпідрозділу СБУ Альфа - кількасот чоловік на всю країну. Чисельнісь спепідрозділу УБОЗ по боротьбі з оргзлочинністю Сокіл, який вважають чи не найбільш підготовленим з усіх спецпідрозділів, - ще кілька сотень. 
Уся міліція після подій Майдану деморалізована і думає, куди поверне колесо історії. Лояльність до кого допоможе вижити і піднятися по службі. 
А ще у міліціонерів, як і у кожного з нас, є свої враження, суб'єктивні думки, тиск родин, переконання!
Екс-міністр оборони Тенюх сказав правду - дієздатної армії у нас дійсно обмаль. А їй треба тисячі кілометрів кордону охороняти. 
Резервісти, які самі себе називають партизанами - по старій пам'яті добре стріляють. Але від служби і боїв відвикли. Як вони нудяться по тимчасових таборах у продірявлених наметах, і як віддавали зброю в Артемівську - це біль. 
Батальйон Нацгвардії - навіть сильно вмотивовані хлопцям з тритижневим вишколом буде складно переламати ситуацію. 
Як тільки Правий сектор з'явився б на сході, поки що фантомні дурості сепаратистів отримали б під собою реальний грунт. Спрацювати можуть місцеві антиколорадські самооборони.
Я згоден з А.Гриценком, що їхати на схід треба людям підготовленим та екіпірованим. 
Здивував Д.Туск, який у цих умовах усю відповідальність поклав на українську державу. Подібне на спробу замаскувати його особистий страх та страхи обивателів перед виходом за межі зони комфорту. 
Згоден з Л.Кучмою, який вказав на відповідальність Заходу. Так, українська держава досі була недолугою, корумпованою etc. Але це не причина нас сьогодні покинути. Бо панувати має сила правди, а не право сильного, правда ж?
Ще раз: вкрай необхідно засунути подалі цивільний порядок денний! Хто на місцях на лінії Харків, Полтава, Запоріжжя, Херсон - усіма силами патріотів треба інвентаризувати сили армії та міліції і виступити на захист, допомогти бійцям.
Боротьба буде вестися за Дніпропетровськ і, можливо, за Київ. Аякжеж, Київ - матєрь городов рускіх, тут найзначніша православна святиня Російської імперії - Києво-Печерська Лавра. Сакральні речі. А ще Янукович буде дертися до його Межигір'я, бо, тіпо, має право. 
На сході ті, хто пробували смикати за ниточки, включно з найбільшими олігархами, втратили контроль за ситуацією. Київські політики втратили контроль ще раніше. На авансцену вийшли глибинні сили, колись - мовчазна більшість. Вони ненавидять усіх - не лише владу у Києві чи місцеву, але й панів-олігархів та інших господарів життя. Противсіх сходу - це не замучений різноманітністю парадигм інтелектуал заходу. Тут матюкають усіх. 
Лавров за говорив вже не про якусь абстрактну федералізацію, а про виборність керівників регіонів. Оце вінець вже. Це гарантія нереформопридатності бандитських та корумпованих еліт. 
І ще важливий момент: необхідно законом легалізувати в Україні зброю! Бо диверсанти і терористи самі здобувають її, роздають різним зазомбованим або проплаченим елементам. 
На сході є більшість людей, які симпатизують Росії та ностальгують за Радянським Союзом. Але нема більшості тих, хто хоче від'єднатися. 
За схід теба боротися і його можна втримати. Якщо не отруєні роспропагадною люди на сході зрозуміють, що ось це - _їхня_ війна. 
Геройство - це коли робиш більше, чиниш понад свої сили. А тут навіть геройства не треба. 
Громадянська війна заходу з рабовласницьким сходом почалася.  
Україна продовжує народжуватися. 

Володимир Кухар, Українська альтернатива
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.