Жодний провокатор не повинен ступити на українську землю

7 марта 2014, 14:48
Владелец страницы
Народний депутат України
0
163

Майже тиждень українці відчувають стрес і напругу, які нам забезпечив наш «добрий сусід».

Ще ніколи його «гіперопіка», яку він і раніше нав’язував через свої імперські  амбіції, не була настільки цинічною і нахабною. Сьогодні ми всі маємо змогу пересвідчитися у істинних мотивах «дружби» пана Путіна із Україною. Сьогодні ця людина погрожує кожному з нас війною. 

Так, українські сили нерівні відносно військових потужностей Росії, але ми гідно протистоїмо агресору, що втратив останні людські гідності й, напевно, розум.

На сьогодні наше головне завдання - унеможливити перетин кордонів російськими провокаторами. Це вимушена міра, яка допоможе утримати Схід України від розброду і хитання у такий важливий момент, коли нам конче необхідні єднання і взаєморозуміння. Заборона вїзду потенційним учасникам антиукраїнських мітингів сприятиме стабілізації у нашій країні. Так само сприятиме стабілізації й інша вимушена міра – припинення трансляцій російських телеканалів, що розгорнули жорстку антиукраїнську інформаційну кампанію.

Сьогодні ми демонструємо Росії і всій світовій спільноті свою шляхетну витримку і залізні нерви, але необхідно вжити додаткових заходів для припинення збройної ескалації на Кримському півострові. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.