Вирішальні дні

4 марта 2014, 12:11
Владелец страницы
Народний депутат України
0
233

Ті, хто тривалий час перебував на Майдані, помітили, що майже кожного дня політики, священики, громадські діячі, представники самооборони виголошували зі сцени «Завтра в нас вирішальний день!».

 

Ті, хто тривалий час перебував на Майдані, помітили, що майже кожного дня політики, священики, громадські діячі, представники самооборони виголошували зі сцени «Завтра в нас вирішальний день!».

 Так, під час революцій, коли стискається час, кожний день є вирішальним. І наша революція не скінчилася: тепер ми маємо відстояти наші досягнення, здобуті життям і кров’ю героїв Майдану. Один з революційних класиків стверджував: «Усяка революція лише тоді чого-небудь варта, коли вона вміє захищатися».

 Сьогодні ми маємо захищати не просто нову демократичну владу, а й всю Україну. Захищати від колись братнього народу. Врешті-решт, Росія завжди вела проти нашої країни війну – спочатку інформаційну, а ось тепер розпочала військову фазу.

 В умовах реальної загрози територіальній цілісності України знову кожний день стає вирішальним. Стратегія Росії вже є зрозумілою: за допомогою бандитських угруповань і військовиків насадити не лише в Криму а й в східних регіонах маріонеткові уряди, розпалити громадянську війну, а потім відірвати від України Крим та декілька областей.

 Подальше існування України можливе лише за умов консолідації її Сходу і Заходу, Півдня і Півночі. Власне, всі розуміють і пам’ятають з нашої історії яку небезпеку для української держави несе розбрат. І тому в ці вирішальні дні мирні українці демонструють готовність стати на захист нашої Вітчизни, тому всі небайдужі українці закликають до єдності і згуртованості. А я хочу побажати всім нам витримки і мужності, адже наш ворог очікує від нас паніки і некерованих дій.  

 Тримаймося! Завтра вирішальний день!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.