Диву даюся

24 февраля 2014, 17:11
Владелец страницы
Понт Аксінський
0
296

Тут без психологів не обійдешся

Режим зазнав поразки, всі щурі порозбігалися, хамелеони перехамелеонилися, Януковича злили всі, кому не лінь, в тому числі і Путін, він перший взагалі-то, навіть регіонали визнали, що це був злочин проти людства...

Але далі сидять дрібні хворі на голову хом'ячки ака вафльоров і лиють одноманітне, давно вже нікому не цікаве лайно. 

Я розумію, що у них шок і стрес, може то їм допомагає проходити психологічну реабілітацію, але на що вони ще сподіваються - не розумію. 

Власник даного ресурсу втік, не озираючись, всі тролі залишилися без фінансування. Які тролі в самом дєлє, як він ФК Металіст з бразильцями залишив без фінансування. Тут "лента редакции" вже давно не поновлюється.

Дебілоїдів з коцапізмом головного мозку розвели свої ж, як котят. Вони нікому не потрібні, ані Януковичу, ані Путіну, ані, тим більше, нормальним людям України. А воно, бідолашне, сидить, сере і далі про щось мріє. 

Ну та візьми лопату, як заповідав тобі Азіров і йди копати капусту, щоб відволіктися від трагедії. Або чемодан-вокзал спробуй. Кажуть, у Костромських болотах лікувальний клімат. 

Але не може так хом'ячок. Він буде плакати, смердіти, гризти солому і мріяти, що колись виросте у скунса. 

Жалкоє зрєліще. Лузери.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.