Чи чули ви, що таке буває

23 февраля 2014, 11:03
Владелец страницы
Понт Аксінський
0
406

Що іноді й п'яний співає

А ще буває, що "власть міняєцця". 
І тоді у одних губа закочується, а у інших навпаки. І першим доводиться, буває, нести відповідальність за дєла недавно минувших лєт. Всяке буває. От генпрокуратуру у нас свободівець очолив. Буває. 
Я так думаю, що декому буде зараз буба. За всьо хороше. І в "назіданіє" наступним поколінням.
От Гепа з Допою передумали бути сепаратистами. Буває. 
А от, цікаво, наприклад, активний блогер Игорь Измайлов, який тут неодноразово, у засобі масової інформації, закликав до сепаратизму, теж уже передумав? Бо на всякий випадок його заклики зафіксовані і є така ініціатива звернутись до нових органів нагляду задля перевірки. Справа ж серйозна, державна зрада та таке інше. Кримінальний кодекс же ніхто не відміняв.
А є ще такий блогер, як Бурлака-Геїч, який мені особисто, Станіславу Кукареці та іншим блогерам прямо і прилюдно погрожував, що ми знаходимося на гачку у спецслужб і за нами скоро виїдуть. Зафіксовано та й свідків знайдеться з десяток мінімум. Буває.
І знаєте, після смертей, до яких призвела в тому числі дана пропагандонщина, дуже зараз навіть є ініціативи певні використати правосуддя. При чому, в рамках демократичного законодавства, а не беспрєдєлу, як це було досі. 
А де Курченко, який має захистити зараз своїх дописувачів від кримінального кодексу? Кажуть, що нема. Що не до них йому зараз. Буває.
Ну до зустрічі.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.