Про народ

15 февраля 2014, 14:32
Понт Аксінський
0
917

...

Смішнувато читати, коли хтось протиставляє себе людям на Майдані, запевняючи, що там не весь народ. Мовляв, ми, лохторат Януковича, теж народ. Чому Майдан виступає від імені народу, якщо він не представляє весь народ?
Так хочеться пояснити - ви не НАРОД! Ви - населення, стадо, колгосп, але не народ. Що ви зробили в цьому житті, щоб називатися народом? Їли-спали-срали? Ото досягнення. Народ - це той, хто готовий боротися за право ним називатися, хто готовий відстоювати всі свої Богом дані права, хто гине та отримує травми в боротьбі, а не жре сардельку на дивані і чекає, коли хтось йому щось дасть.
Ви готові мовчати, терпіти, цілувати руки та ноги тим, хто вас доїть. Ви готові закривати очі на явний беспредєл та вакханалію, лиш би вас ніхто не чіпав. Ви готові навіть проявляти свою активну позицію, але вся вона зводиться до того, щоб захищати свого пастуха. Який ви, звиняйте, в писду народ? Ви - отара в кращому випадку.
І це абсолютно не пов'язано з національностями, мовами та ідеалами. Це пов'язано виключно з самоповагою до себе. Якщо ви себе не поважаєте самі, то не смійте називати себе народом. Народ виглядає інакше, ніж ви.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.