Путін зламався і відкрито проситься вигідно торгувати з ЄС

28 января 2014, 17:04
0
209

Росія запропонувала ЄС сформувати зону вільної торгівлі з Євразійським економічним союзом

"Росія запропонувала керівництву ЄС сформувати зону вільної торгівлі з Євразійським економічним союзом. Про це повідомив президент РФ Володимир Путін.
"В якості конкретної ідеї запропонували керівництву Євросоюзу вивчити можливість формування зони вільної торгівлі між ЄС і створюваним Росією, Білоруссю і Казахстаном Євразійським економічним союзом... Важливо запустити відповідний експертний діалог", - заявив Путін у вівторок на прес-конференції за підсумками саміту Росія-ЄС."

Пав останній гетеросексуальний оплот православної цивілізації! 
Путін готується легалізовувати гомосексуальні шлюби і вводити ювенальну юстицію. 
Патріарх Гундяєв готовий визнати зверхність Папи Римського. 
Російськи виробники ламають голову, переводячи православні метри і сантиметри в сотонатівські ярди і дюйми.
Кісєльов готує цикл передач про щасливе майбутнє Росії в складі ЄС.
На вулиці сіл і міст в настрої ейфорії виходять натовпи громадян з прапорами кольору веселки, від тотального вступу в гомосексуальні зв'язки щасливих росіян відштовхують лише складні метеоумови.
Друкарські верстати не справляються з масштабами нових методичок, що друкуються для штатних пропагандонів.

Тим часом, в Україні тихо відбувається цивілізаційна, геополітична революція гідності, в якій беруть участь люди незалежно від віку і місця проживання:
26.01.2014 ветеран знешкодив авто з тітушкамі, проломивши їм лобове скло палицею, після чого намагався протистояти двом бійцям беркута, які гасили людей, що зібралися біля Запорізької ОДА, світлошумовими і газовими гранатами.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.