«Революція тварин» і свині

15 января 2014, 12:15
Народний депутат України
0
155
«Революція тварин» і свині

Сьогодні Азаров назвав Євромайдан «революцією тварин».

Нагадаю, про революцію тварин йдеться в сатиричній повісті-притчі «Скотний двір» Джорджа Оруелла. Там описана диктатура агресивного кабана, який для посилення особистої влади і придушення інакомислення здійснює репресії проти тварин за допомогою репресивного апарату у вигляді дев'яти вирощених ним собак.

Також там зображені вівці - частина населення ферми зі слабкими розумовими здібностями, яка не здатна критично розглядати події на скотному дворі. Кабан легко ними маніпулює, тому вівці виконують будь-який наказ і підтримують будь-які запропоновані ним ідеї.

Тварини проголосили на скотному дворі сім заповідей, але кабан поступово їх виправив, а потім і зовсім скасував усі, окрім однієї - сьомої. Втім, і цю останню заповідь він переінакшив, після чого вона звучала так: «Всі тварини рівні, але деякі рівніші за інших».

У фіналі повісті на скотному дворі затверджується нова привілейована еліта - свині.

Дякуємо, Микола Янович, що нагадали ...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.