Інтернет-сміливці

2 января 2014, 14:34
0
345

"Базар фильтруй!"

   Можна називати людей на Майдані бидлом, Україну -- країною лузерів, патріотів -- свідомітами, і розказувати про замучених злими рагулями киян. Це, мабуть, дотепно і сміливо. Але чомусь дотепність вичерпується і сміливість зникає, коли автору пропонуєш повторити ті самі сентенції в режимі тет-а-тет. Я це перевірив експериментально і з сумом повідомляю обом частинам громади -- шанованій і малошанованій.
   Раптом відбуваються дивні метаморфози. Інтернет-гладіатори перетворюються на диванних сцикунів. Іронія перетворюється на відгавкування, а сміливість -- на вперте ігнорування відповіді. Іронічні жартівники перетворюються на банальних тролів. 
   Малошановані тролі, проплачені і аматори! Звичайно, монітор, як і папір, все стерпить. Але пам`ятайте про колесо Сансари!
  
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.