Справжню загрозу українській економіці несе не Угода про асоціацію з ЄС, а ниніш

19 декабря 2013, 15:43
Народний депутат України
0
163

Прем’єр-міністр не раз заявляв, що у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС на поточних умовах, Україну чекає крах економіки і дефолт.

Однак те, що економічна ситуація в державі і так знаходиться на межі краху – ні для кого не секрет.

Тому пов’язувати  всі економічні негаразди нашої країни з можливістю підписання Угоди про асоціацію – це вкрай нерозумне рішення.

Уряд повинен нарешті визнати свої промахи та непрофесійність, а не перекладати ситуацію «з хворої голови на здорову».

Адже саме через нездатність нинішньої влади приймати ефективні рішення та втілювати справжні реформи вже шість кварталів поспіль в державі падає показник ВВП, скорочуються темпи  промисловості,  зменшуються золотовалютні резерви.

Зростає лише податковий та адміністративний тиск на бізнес, внаслідок чого іноземні компанії масово згортають свою діяльність  в Україні.

Зважаючи на все це, висновок приходить сам собою: справжню загрозу українській економіці несе не Угода про асоціацію з ЄС, а сам уряд.

Тому влада, яка, довівши державу до критичної межі, прикривається абсурдними виправданнями, повинна негайно піти у відставку.

 Джерело: http://blogs.lb.ua/gennadiy_tkachuk/248574_spravzhnyu_zagrozu_ukrainskiy.html

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.