В країні бардак, а не «незручності під час капітального ремонту»

25 октября 2013, 03:39
Владелец страницы
0
258

«В Україні розпочато «капітальний ремонт». І, звичайно, він створює незручності в нашому великому будинку», - заявляє влада, маючи на увазі проведені за останні три роки реформи в країні.

Однак, за цей період  в українців було достатньо часу,  аби переконатися, що ефективність реформ влади – це лише чергові байки.

Всі оголошені реформи - провалені.

Адже вони мали зробити Пенсійний фонд бездефіцитним вже у 2012 році. Однак,  після такого «реформування» дефіцит Пенсійного фонду у минулому році навпаки зріс – майже утричі.

А ось результат «адміністративної реформи»: витрати на органи влади не зменшилися, а для силових відомств навіть зросли.

«Медична реформа» нинішньої влади призвела до скорочення лікарень та обмеження доступу до медичних послуг – передусім для сільських мешканців та громадян, що проживають у віддалених районах.

Замість обіцяного збільшення фінансування галузі охорони здоров’я до рівня європейський країн – воно лише скорочується. При цьому зростає фінансування спецлікарень для чиновників Адміністрації президента, чисельність яких збільшується з кожним роком.

Влада гучно анонсувала «Курс економічних реформ», однак жодна з них не реалізована.

Економіка не працює, ВВП країни з року в рік постійно падає. Спад відбувається і у більшості галузей виробництва (машинобудування, металургія, переробна промисловість та інші).

Навіть за офіційними даними, обсяги тіньової економіки в Україні перевищують обсяги витрат держбюджету (34% ВВП) чи розмір прямих іноземних інвестицій.

Весь час, коли державою керувала Партія регіонів – це роки втрачених можливостей, розгулу корупції і нахабної безвідповідальності усіх наближених до влади.

Змінити ситуацію може лише зміна політичного курсу – переорієнтація його на активну співпрацю з ЄС.

Україна не повинна втрати свій шанс повернутися у русло цивілізованого розвитку - шанс на краще майбутнє, шанс жити за обов’язковими і однаковими для всіх правилами, шанс для всіх українців на справедливість та повагу від держави.           

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: УДАР,Ткачук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.