Фронтова дилема

7 октября 2013, 21:12
0
180
Фронтова дилема

Коли політична зірка котить до схилу, політики не гребують нічим

Мізки всі розклав на частки
Все, що було там, заплів
Та не вирішив ким бути
Від розгублення зопрів
 

Політична зірка Яценюка незворотньо хилиться до заходу. Політик, втрачаючи вагомість на політичному бомонді, робить усе, щоби підмочити репутацію набираючого очки опонента, Кличка, і усе, щоби залишатися у фокусі преси.

Ось і останньої суботи, коли молодший Кличко захищав честь України в озлобленій Москві, в'янучий політик Яценюк подався у паб "Чорне порося" дивитися боксерський матч. Не сам, звісно, а з охороною і колишнім радником Тимошенко політтехнологом Ведмедівим.

Там у пабі стався закономірний конфлікт: хтось не хотів встати під час виконання національного гімну, Аресеній мужньо кинувся провчити нахабу, охорона повисла на ньому, щоби не допустити зіткнення. Політик почав пафосно вимагати телебачення із камерою. Одним словом - побутова сцена у пивному закладі.

Мене цікавить інше: хто Арсенію нарадив ходити в "Чорне порося"?

В Арсенія своєї думалки уже нема?

Чи свідомо хоче бути не тільки національним кроликом, але й стати  всенародним поросям?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.