Увага! Послуги PR-менеджера В. Пінчука!

26 сентября 2013, 06:37
0
130
Увага! Послуги PR-менеджера В. Пінчука!

Чутки про те, що відомий філантроп та зять Кучми В.Пінчук зробив ставку на В.Кличка на майбутні президентські вибори ходять вже давно.

Та, як говорять, нема диму без вогню: ось нещодавно Пінчук вирішив використати свої медіа ресурси задля масштабного піару відомого спортсмена та його політичної сили «УДАР».

Але хлопці-олігархи такого рівня вміють робити справи так, щоб комаха носу не підточила.

Тому, кучмівський учень вирішив завуальовано провести рекламну кампанію партії «УДАР» під приводом поширення на своєму телеканалі «СТБ» яскравих роликів щодо боксерського поєдинку Володимира Кличка з Олександром Повєткіним, що відбудеться 5 жовтня п.р.

Ось хлопці задумали в спортивну рекламу закласти політичну ізюминку та привернути увагу українців до своїх пустих лозунгів.

Але ж ми розуміємо, що борги треба вертати, тому В.Кличку прийдеться знов таки лобіювати у майбутньому олігархічні інтереси.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.