В Черкасах Батьківщина прагне підім’яти Свободу з УДАРом.

19 сентября 2013, 14:14
0
206

Шось там неправильно у них...

Керівник Черкаської обласної «Батьківщини» Анатолій Бондаренко намагається створити на території області об’єднаний виборчій штаб для представників ВО «Батьківщина», «УДАРу» і ВО «Свобода». В двох територіальних округах на довиборах, №194 (Черкаси) і №197 (Канів) балотуватимуться Микола Булатецький та Леонід Даценко. Обидва є представниками ВО «Батьківщина». При цьому, Бондаренко заявляє про консолідацію зусиль, в т.ч. фінансових, для виборів від всіх (!) опозиційних сил.

Я не розумію, а чого ж тоді серед цих опозиційних кандидатів немає представників «Свободи»? Щось я не вірю в те, що майбутні депутати від «Батьківщини» будуть щиро відстоювати наші інтереси. Там же кожен третій – «тушка».

Ну нехай. Але ж ще неприємнішою стала для мене новина, що  вельмишановний А.Бондаренко, захисник інтересів «Батьківщини», більше цікавиться спільним бюджетом передвиборчої гонки. Бюджет чималенький, і розпоряджатися бюджетом трьох партій набагато прибутковіше, ніж однією.

Ото і відповідь на питання – навіщо об’єднуватися. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.