Азаров має вибачитися перед українськими виробниками

28 августа 2013, 09:13
Владелец страницы
Народний депутат України
0
214

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що митні проблеми з поставками українських товарів до Росії сталися через те,

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважаєщо митні проблеми з поставками українських товарів до Росії сталися через те, що українські підприємства не відреагували на попередження російської митниці про можливу зміну режиму, а також через недостатній рівень співпраці митниць обох країн.

Але чому ж тоді центральні органи виконавчої владиМіністерство економічної політики і торгівлі,Міндоходів не дали роз’яснення, як треба було реагуватиЧому Кабмін не попередив подібної ситуації, а сам дізнався про затримання експорту ледь не з преси?

Своєю заявою Микола Азаров створює дляУкраїни незрозумілу ситуацію перед світовим співтовариством.

У той час, як ЄС офіційно заявляє про безпідставність обмеження російською стороною експорту українських товарів,прем’єр-міністр України стверджуєщо вина за простої на кордоні, за те, що всі товари російська митниця вимагає розвантажувати, - на українських виробниках.

За переконанням Азарова, українські експортери самі винні у розв’язаній проти них війні.

Подібні заяви свідчать про те, що уряд України в особі його глави не здатний адекватно захищати економічні національні інтереси.

У ситуації, коли російська сторона адміністративним способом зупинила український експортпокладати за це вину на українських експортерів –означає ставитися з неповагою до своєї держави,  не поважати сумлінних українських виробниківякі приносять доходи в бюджет.

Я вважающо Микола Азаров повинен вибачитися перед українськимивиробниками.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Азаров,УДАР Віталія Кличка,уряд,Ткачук,митниця,прем'єр-міністр,експорт товарів та послуг,українські виробники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.