Шановні друзі! Щиро вітаю вас з Днем незалежності України!

23 августа 2013, 13:54
Владелец страницы
0
279

Наша країна святкує вже 22-у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній землі.

Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї без поневірянь та утисків. Українці боролися за свою свободу, і вона настала.

Але й роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність і на здоровий глузд. І зараз працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини, чим сильніше ми проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України, тим швидше настане благополуччя для всього нашого народу.

Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

З великим святом вас!

Ігор Ткачук, голова Віниицької обласної організації «Партія УДАР Віталія Кличка»

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: УДАР Віталія Кличка,держава,день незалежності,Ткачук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.