Ці загадкові-загадкові росіяни

12 августа 2013, 14:16
коммерческий работник
0
680

Oh; those russians

Ні, я не про феномен "культурного шоку", що зараз спостерігається в усіх регіонах України у зв"язку з сезонним напливом висококультурних осіб з братньої нам країни. Хоча дуже хочеться на цю тему секспріме )

Але мені сподобався тренд на Коррі, коли заходиш до чергового нещастячка, що пише про "важку долю України" і на це, як ми вже з вами вияснили, витрачає свою сексуальну енергію... а на цьому блозі є тільки такі самі нещастячка, які коротко "по суті" щось підспівують...

Дискусія виглядає дуже смішно:

Росіянчик 1
"В Україні все погано"

Росіянчик 2
Ага

Росіянчик 3

Точно так

Росіянчик 4
Я згоден


) І раніше ці фрікції виглядали як збочення, а тепер, коли їх всі ігнорять, навіть останній МакАртур, все це дійство виглядає просто... Хочеться цим нещастячкам чимось допомогти, хочаб чимось... 

О, давайте порадимось як ми їм можемо допомогти? Тільки пропонувати лише ті варіанти, які не нашкодять їх здоровью, а навпаки спонукатимуть їх спрямувати потоки своєї сексуальної енергії в більш традиційному руслі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.