«Регіонали» готують підґрунтя для зриву Угоди про асоціацію з ЄС

9 августа 2013, 10:28
0
236

Партія регіонів придумала чергові відмовки щодо небажання працювати і приймати закони, необхідні для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Вже пролунали заяви від «регіоналів», що шість пунктів Угоди про асоціацію з ЄС суперечать Конституції України. У той же час екс-президент та голова Конституційної асамблеї Леонід Кравчук зазначив, що Конституція не потребує жодних змін для укладання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Проте цього не хочуть чути провладні депутати. Цілком ймовірно, що у разі їхнього звернення до Конституційного Суду, а це з превеликим задоволенням зроблять наші старі добрі комуністи,  Суд винесе ухвалу про неконституційність угоди з ЄС. При такому розвитку подій процес підписання Угоди стане можливим лише після змін до Конституції, а це, зрозуміло, тривала процедура.

В своїх заявах щодо «неконституційності» положень цього стратегічно важливого документа проросійські депутати посилаються  на так звані «юридичні висновки» Медведчука та Путіна. Головний їх висновок – мовляв, в разі підписання Угоди окремі її положення увійдуть у суперечність з українським законодавством. Але ж тут відразу хочеться нагадати «грамотіям» з Партії регіонів, що відповідно до Конституції України, чинні міжнародні договори стають частиною національного законодавства України (ст.9). А суперечності у законодавстві мають виправлятися – відповідно до міжнародних норм.

Ми добре знаємо - Росія не приховує своєї зацікавленості у зриві підписання Угоди з ЄС. Дедалі більш демонстративно проти України діють і представники п’ятої колони у Партії регіонів - їхні заяви мало чим відрізняються від ганебного листа 148 депутатів до польського Сейму. Проте Партія "УДАР" зробить усе, щоб спрямувати Україну на європейський шлях, і щоб вже цієї осені у Вільнюсі відбулось підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Зокрема, ми будемо вимагати першочергового розгляду необхідних законів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: УДАР,ЄС,Ткачук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.