Іноземні інветсиції

22 июня 2013, 09:17
коммерческий работник
0
281

про корпоративну культуру і рецепти виживання

Спостерігаючи за бізнес-середовищем, дійшов висновку, що в Україні зараз з іноземних інвесторів ще якось виживають проекти, що з американським і німецьким корінням. Чи я помиляюсь? Нє, я не маю на увазі якісь специфічні галузі, я кажу про загальний тренд. І звісно я свідомо закриваю очі на основних інвесторів української економіки де-юре: Кіпр і  і Британські віргінські острови. Я кажу про справжній бізнес, бізнес з історією становлення, розвитку, з портретом старого смішного дядьки з бородою (очевидно засновника компанії, який винайшов як можна, скажімо, упаковувати м"ясний фарш, щоб він зберігав свіжість на дві доби довше, ніж зазвичай) в кабінеті президента компанії

Чи хоче хтось поділитися своїм досвідом функціонування іноземних компаній в Україні? Які проблеми їм доводилось вирішувати, яких висот досягли? І в чому власне секрет відносного успіху американського і німецького бізнесу взагалі і в Україні зокрема? Цікава Ваша думка.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.