За євроінтеграцію та звільнення політв’язнів!

12 июня 2013, 11:15
Владелец страницы
Народний депутат України
0
187

Позиція партії «УДАР» стосовно підписання угоди з ЄС залишається незмінною.

 Ми і надалі голосуватимемо за всі євроінтеграційні закони, щоб Угода про асоціацію між Україною та ЄС все ж таки була підписана.

Адже підписання цієї Угоди – це шанс у просуванні вперед з точки зору утвердження демократичних цінностей у країні. Це дасть можливість взяти під контроль дії влади і використовувати механізми міжнародного тиску.

У нас є майже півроку на те, щоб змусити українську владу звільнити політв’язнів, насамперед Юлію Тимошенко. Тимошенко потрібно звільнити, і президент Янукович має для цього всі можливості. Про це говорить не тільки опозиція, а й вся демократична Європа.

Ми повинні забезпечити ухвалення всіх євроінтеграційних законів, щоб влада не змогла звинуватити опозицію в тому, що виключно через наші дії Україна не може стати частиною Євросоюзу і підписати Угоду про асоціацію.

Крім того, ми голосуватимемо за всі євроінтеграційні закони, щоб створити відповідну законодавчу базу для підписання цієї Угоди.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Європейський Союз,УДАР Віталія Кличка,євроінтеграція,угода про асоціацію,Ткачук,політв`язні
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.