Ніжинського мера М. Приходька відпустили з СІЗО й він вже дома

3 мая 2013, 15:52
Депутат Ніжинської міської ради
0
221

М. Приходько оскаржить вирок й повернеться на посаду мера м. Ніжина.

30 квітня 2013 року мера м. Ніжина відпустили з Чернігівського СІЗО, до якого його було увязнено незаконно. Вихід з СІЗО М. Приходька стало можливим завдяки тому, що Вищий спеціалізований суд по кримінальним справим прийняв касаційну скаргу від М. Приходька, відкрив провадження за цією касаційною скаргою, призупинив дію та виконання вироку Новозаводського районного суда м. Чернігова.

Згідно Кримінального процесуального кодексу України в разі відкриття провадження за касаційною скаргою, виконання вироку призупиняється до остаточного розгляду цієї справи в останній судовій інстанції тобто у Вищому спеціалізованому суді по кримінальним справам.

Також відповідно до Кримінального процесуального кодексу України касаційна судова інстанція повинна розглянути справу напротязі 15 днів з моменту відкриття провадження по справі.

М. Приходько має намір йти до кінця, оскаржити вирок Новозаводського суду, довести невинуватість й повернутись на посаду міського голови, на яку він був обраний у 5 раз.

Сам М. Приходько перебуває дома, в доброму гуморі та прекрасному настрої й готується до великодніх та травневих свят.

 

Депутат Ніжинської міської ради

Багрінцев Максим

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.