УКРАЇНСЬКИЙ НОСТРАДАМУС-З ЛЮБОВ"Ю ДО ЛЮДЕЙ-ТАК ВІДГУКНУЛИСЬ НА КНИГУ ПРО МЕНЕ

30 апреля 2013, 09:45
политтехнолог, журналист
1
491
УКРАЇНСЬКИЙ НОСТРАДАМУС-З ЛЮБОВ Ю ДО ЛЮДЕЙ-ТАК ВІДГУКНУЛИСЬ НА КНИГУ ПРО МЕНЕ

І ЗРОБИЛА ЦЕ ЧУДОВА ВИПУСНИЦЯ іНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ кИЇВСЬКОГО ДЕРЖУНІВЕРСИТЕТУ ІМ. т.ШЕВЧЕНКА ІРИНА КОСТЮК В ЯКОСТІ РЕЦЕНЗІЇ НА КНИГУ ПРО МЕНЕ ВАЛЕРІЯ ОРЛА "ЗІРКИ ТА ТЕРНИ УКРАЇНСЬКОГО НОСТРАДАМУСА

Український Нострадамус- з любов’ю до людей

Сенсаційний вихід у світ книги письменника, журналіста та художника Валерія Орла «Звезды и тернии украинского Нострадамуса» приніс автору небувалий успіх, напророкований йому колись самим же Нострадамусом – Володимиром Бондаренком, журналістом, політологом, головою ради директорів Інституту політичних, соціологічних та маркетингових досліджень ім. Тараса Шевченка.

Книга вже отримала багато схвальних відгуків. Високо оцінив її у своїй передмові Заслужений діяч мистецтв України, письменник Олег Чорногуз. Секретом успіху, окрім таланту автора, є ще й її герой – багатогранна та харизматична особистість, громадський діяч, фотохудожник, журналіст, політтехнолог та прогнозист в одній особі. Це Володимир Бондаренко, якому вдалося за допомогою унікального дару спостереження та аналітики передбачити обрання Барака Обами на наступний строк президента США, обрання на другий строк президентом Франції Жака Ширака, обрання саме у першому турі Президентом Російської Федерації Володимира Путіна, Президентом Молдови – Володимира Вороніна, Президентом Південної Кореї – Кім де Джуна та Президентом США – Джорджа Буша молодшого, спікером ВР України Володимира Литвина.
Саме тому надзвичайно цікаво читати про життя людини з таким широким суспільним та політичним кругозором і аналітичним розумом, а надто, якщо воно описано в невимушеній гумористичній манері.
Володимир Бондаренко називає себе прогнозотерапевтом і дуже цим пишається, адже, на його думку, хороший прогноз може лікувати, добре побажання – то рідна сестра прогнозотерапії, а щирий комплімент – її брат. Саме тому з героєм цієї книги так приємно спілкуватися – він має дар побачити в людині потенціал, підказати правильний напрям розвитку та ще й надихнути хорошим побажанням!
На жаль, у сучасному політикумі дуже часто годують прогнозами та обіцянками, проте лікувати та справді надихати не вміє ніхто. Якби біля важелів державного впливу були такі інтелектуали, як Володимир Бондаренко, котрий вміє професійно передбачити результати конкретних дій, хороших та світлих прогнозів на наше майбутнє було б значно більше.
Сам Володимир Бондаренко дивиться на світ з посмішкою, що дуже вдало підмітив у своїй книзі Валерій Орел. Саме тому «Звезды и тернии украинского Нострадамуса», яка розповідає про життєвий шлях непересічного українського громадського діяча, читається легко та викликає море позитивних емоцій. Не дарма в інтерв’ю журналу «Истории успешных компаний и людей» український пророк сучасності Володимир Бондаренко ніби мимохідь нагадав про найважливішу рису нашого буття: «В житті за чорною смугою наступає саме біла, друзі!»

Ірина Костюк,
Випускник Інституту журналістики КДУ ім.. Тараса Шевченка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.