Експерти МВФ прогнозують нульове зростання ВВП України

22 апреля 2013, 06:43
Владелец страницы
0
274

Світові фінансові установи винесли остаточний вердикт недолугій економічній політиці нинішньої влади.

Протягом останніх місяців три найбільш авторитетні міжнародні фінансові організації  знизили прогноз по ВВП України та дали чіткий сигнал нинішній владі, що її непрофесійні дії впевнено штовхають Україну до економічної кризи.

Експерти МВФ прогнозують, що за підсумками 2013 року ВВП України залишиться на рівні нульової позначки. Про це сказано в огляді світової економіки, що підготував Міжнародний валютний фонд.

Як відомо, в минулому році, замість очікуваних владою 3,8% зростання ВВП,  українська економіка продемонструвала лише 0,5% зростання.

На 2013 рік уряд знову заклав у бюджет завищений прогноз ВВП на рівні 3,4%, в той час як Світовий банк та Європейський банк реконструкції і розвитку погіршили свої прогнози до 1%, а в МВФ взагалі не очікують жодного зростання.

Результатом таких завищень буде недовиконання дохідної частини бюджету на десятки мільярдів гривень, яких в кінці року не вистачатиме державі на виплату зарплат бюджетникам та виконання інших соціальних зобов’язань.

УДАР вважає, що для стабілізації економічної ситуації в Україні влада, замість проведення недолугих «реформ», повинна нарешті перейти до реального вирішення проблем.

Насамперед, в бюджеті на 2013 рік треба скоротити корупційні статті видатків, пролобійовані представниками правлячої партії для задоволення власних бізнес-інтересів.

Ігор Ткачук, 

Голова ВОО ПП "УДАР Віталія Кличка"

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: бюджет,МВФ,ВВП,УДАР Віталія Кличка,уряд,Ткачук,інвестиції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.