ПАРЛАМЕНТ МОЖЕ ПРИЗНАЧИТ ВИБОРИ В СЕРПНІ-ТАК Я ЗАЯВИВ ГАЗЕТІ ПО-УКРАЇНСЬКИ

20 апреля 2013, 18:59
политтехнолог, журналист
0
250

ДРУЗІ! Кличко готовий прийняти участь ,а РАДА МОЖЕ ПРИЗНАЧИТИ ВИБОРИ В СТОЛИЦІ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ЛІТА,ЩОБ ДОЛЮ КИЄВА ВИЗНАЧАЛИ БАБУСІ ЧОРНОВЕЦЬКОГО.МИ МАЄМО ЗІРВАТИ ЦІ ПІДСТУПНІ ПЛАНИ ПОЛІТИКАНІВ :)


 

Партія регіонів націлена на те, щоб призначити вибори в Києві на другу половину літа, переконаний керівник Інституту політичних, соціологічних і маркетингових досліджень Володимир Бондаренко.

Про це він заявив у коментарі для Gazeta.ua.

"За моїми джерелами у парламенті, "регіонали" хочуть призначити столичні вибори на другу половину літа, орієнтовно - на початок серпня, - зазначає політолог. - Якщо їх узагалі не призначити, то можуть виникнути загрози для влади: масові протести, зрив екзаменаційної кампанії у студентів, кампанія неплатежів за компослуги. Може навіть бути зірваний осінній призов до армії, а це вже загроза безпеці та суверенітету країни".

За словами фахівця, парламентську більшість стримує лише відсутність роз'яснення Конституційного Суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мером Києва не має бути політик чи казкар — Баранов

"Сподіваюся, Конституційний Суд не виправдає своє прізвисько "проституційного" і таки зобов'яже парламент протягом трьох місяців провести вибори, - каже політолог. - Влада зацікавлена провести їх саме влітку, коли найактивніша частина населення перебуватиме на канікулах, у відпустках, на дачах. Тоді може головну роль зіграти фактор "бабусь Черновецького", які проголосують за провладного кандидата".

Вчорашній виступ Кличка у Верховній Раді свідчить, що він готовий іти на вибори мера, припускає експерт.

"Кличко переконливо аргументував необхідність цих виборів. Кияни як жителі європейської столиці у ХХІ столітті мають право обирати владу, а не жити без неї. Парламентський комітет місцевого самоврядування вже проголосував за призначення чергових виборів до Київради. Тому "регіоналам" нікуди діватися, вибори призначати все одно доведеться", - підсумував Бондаренко.

Олександр ГУНЬКО
Джерело: <a rel="nofollow" href="http://gazeta.ua/articles/politics/_parlament-priznachit-vibori-v-kievi-na-serpen-politolog/493573">Gazeta.ua</a>

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.