Ніжинська податкова інспекція працює ефективно та продуктивно

9 апреля 2013, 16:49
Депутат Ніжинської міської ради
0
195

У м. Ніжині дієво збираються податки.

За січень – лютий 2013 року надходження до бюджетів всіх рівнів Ніжинською податковою інспекцією виконано. Про це повідомив начальник Ніжинської  податкової інспекції Сергій Осадчий. Зокрема зазначив, що мешканці м. Ніжина та району до загального фонду державного бюджету з початку року сплатили понад 9 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Основні надходження отримані за рахунок податку на додану вартість понад більше 5 млн.грн. та  податку на прибуток більше 3 млн.грн. Лібералізація податкової політики, яка стимулює суб’єктів господарювання до сумлінної сплати податків, та якісні зміни, внесені до Податкового кодексу України, зокрема, у частині запровадження авансової сплати податку на прибуток забезпечили надходження податку на прибуток більше ніж на 0,9 млн.грн.в порівнянні з минулорічнимми надходженнями.

Місцевий бюджет м. Ніжина та району в 2013 році поповнилися надходженнями більше ніж на 20 млн.грн. Це на 1,4 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року. Як і раніше, частка податку на доходи фізичних осіб у всіх надходженнях до місцевого бюджету - найбільша й складає 71%. Більше  2 млн.грн. надійшло єдиного податку. Це майже на 1  млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. За рахунок плати за землю місцевий бюджет поповнилися на 2,7 млн.грн., до рівня січня-лютого 2012 року забезпечено приріст на 5,8 %. Забезпечені надходження по нововведеному податку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в сумі 2,1 тис.грн.

Депутат Ніжинської міської ради

Багрінцев Максим

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.