У м. Ніжині найнижчі ціни на продукти в Чернігівській області

8 апреля 2013, 13:15
Депутат Ніжинської міської ради
0
193

На Ніжинщині прийнятні ціни.

Державний департамент статистики повідомив, що у м. Ніжині інфляція в лютому з початку 2013 року склала 5,1%, в м. Чернігові інфляція 12 % та у м. Прилуки 8,5 %.

Приємно, що в порівняні з лютим 2012 року в м. Ніжині ціни на продукти харчування знизились на 2,7 %. Подешевшали майже всі основні продукти харчування: молоко - на 6,9 %, масло - на 6,3 %, яйця - на 11,7 %, цукор - на 16,6%, овочі - на 21,1%. Трішкі подешевшали ціни на мясо й мясопродукти та фрукти на 1,7 %.

А в цілому за 3 місяці 2013 року в м. Ніжині ціни на продукти та на речі побутового вжитку знизились на 3,8 %.

 

Все це стало можливим завдяки ефективній, злагодженій та конструктивній діяльності на посаді виконувача обов’язків Ніжинського міського голови Олега Кірсанова.

Порівняльна характеристика лютого 2013 року до лютого 2012 року ціни у м. Ніжина майже є стабильними. Трішки
подешевшав одяг та взуття на 3 %. За прогнозом Державного департаменту статистики України в квітні молочні вироби по всій Україні почнуть ще дешевшати тому, що з початку року виробництво молока зросло на 4,5 % в порівняні з минулим роком.

 

Депутат Ніжинської міської ради

Багрінцев Максим


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.