Ситуація з виходом депутатів з «Батьківщини» просто кумедна

6 апреля 2013, 13:06
Народний депутат України
0
272

Фракція «Батьківщина» втратила ще чотирьох своїх членів.

На «виїзному» засіданні парламентської більшості народні депутати Віталій Немилостивий і Роман Стаднійчук, який прийшов на місце позбавленого мандата Сергія Власенка, підтвердили свої наміри щодо виходу з лав опозиціонерів. Ще два депутати – Олег Канівець та Ігор Скосар також написали заяви на вихід з фракції.  

Це взагалі кумедна ситуація. Арсеній Яценюк та Анатолій Гриценко більше всіх говорили про чистоту своїх списків і про те, що вони персонально відповідають за кожного депутата, якого рекомендували. 

І от сюрприз - вже шість чоловік вийшли з фракції. Анатолій Гриценко дуже любить приказку – «відповідальність має персональні прізвища».  В цій ситуації дуже доречно уточнити прізвища відповідальних осіб.

Найбільше дивує факт, що до парламентської більшості подався саме той депутат, що прийшов на місце Сергія Власенка. Сергій Власенко захищає Юлію Тимошенко, і він на 100% відданий їй.

От і виходить: одні гарно говорять, а другі спокійно і без галасу роблять свою справу. Українці мудрі люди і вони розберуться -хто є хто.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Яценюк,опозиція,УДАР Віталія Кличка,"Батьківщина",Ткачук,парламентська більшість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.