Недоцільно вирішувати долю мільйонів киян рішенням кишенькового суду ПP

21 марта 2013, 15:03
народний депутат "БЮТ-Батькивщина"
0
156

Непризначення вибрів мера і депутатів Київради у законний термін, призведе до повної руйнації місцевого самоврядування в Києві.

Постанову №1030 щодо виборів київського міського голови та депутатів Київради  слід було  приймати  в цілому.  Право киян, як і всіх громадян України брати участь у виборах -  гарантоване Конституцією! Тому сьогодні Верховна Рада спільним вольовим рішенням мала, нарешті, забезпечити належне виконання своїх представницьких функцій і призначити вибори мера і депутатів Київради на 2 червня 2013 року, як того вимагає законодавча база України.

 

Вважаю недоцільним вирішувати долю мільйонів киян, ґрунтуючись на рішеннях Конституційного суду, який на сьогодні є кишеньковим судом Партії регіонів. Своїм Рішенням №13-рп/2009 від 04.06.2009 року  за поданням Київської міської ради, Конституційний суд вже чітко вказав, що строк повноважень місцевих рад, обраних на чергових та позачергових виборах становить рівно п’ять років. Крім того, судом було зазначено, що чергові вибори призначаються у зв’язку із закінченням строку повноважень відповідної ради або відповідного голови, тому ніяких дискусій щодо строків проведення виборів у Києві бути не може.

 

Непризначення вибрів мера і депутатів Київради у законний термін, призведе до повної руйнації місцевого самоврядування в Києві.  Адже по закінченню конституційного строку повноважень Київради, вона не матиме права приймати жодного рішення. Так само втратить свої повноваження і в. о. Галина Герега, а всі рішення, прийняті після 2 червня 2013 року можуть бути оскарженими у судових інстанціях як незаконні.

 

        

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.