У м. Ніжині площу Лєніна перейменовано

15 марта 2013, 15:20
Депутат Ніжинської міської ради
0
229

На Ніжинщині не має вже площі Лєніна.

12 березня відбулася чергова сесія Ніжинської міської ради, на якій розглядалося питання перейменування площі імені Леніна. На сесію було винесено проект рішення про те, щоб площу імені Леніна назвати площею Святої Покрови.

Депутати уважно розглянули це рішення, одна частина депутатів пропонувала назвати площу Святої Покрови, у з’язку з тим, що на площі щорічно проводяться масові заходи, присвячені традиційному Ніжинському Покровському ярмарку. Інша частина депутатів пропонувала назвати площу й надати їй назву Центральна тому, що є центром м. Ніжина.

Але після певної дискусії депутати міської ради прийшли до думки, що доцільніше та правильніше буде повернути площі історичну назву, більшість депутатів погодилися й 28 голосами прийняли рішення про перейменування площі імені Леніна в площу Івана Франка.

Як зазначили більшість депутатів: «рішення про перейменування площі повинно продемонструвати те, що треба позбуватися кривавого тоталітарного минулого й формувати достойне майбутне для країни, прививати підростаючому поколінню патріотичні якості й любов до своєї Батьківщини».

На наступній сесії Ніжинської міської ради депутати планують прийняти рішення про знесення пам’ятника Лєніна з колишньї площі Лєніна, яка зараз носить назву Івана Франка.

Також нагадаю: у Ніжинській міській раді в 2012 році створена тимчасова депутатська комісія по перейменуванню вулиць та площ Ніжина з метою позбавлення їх тоталітарних назв. На найближчій сесії комісія представить список вулиць, які носять тоталітарні назви для їх перейменування.

Депутат Ніжинської міської ради
Багрінцев Максим

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.