Депутати хочуть повністю очистити м. Ніжин від символів тоталітаризму

24 февраля 2013, 09:57
Депутат Ніжинської міської ради
0
248

Депутати Ніжинської міської ради всерйоз задумалися над тим, щоб повністю очистити Ніжинську громаду від символів тоталітарної доби тобто ознак не існюючої держави.

Депутати Ніжинської міської ради всерйоз задумалися над тим, щоб повністю очистити Ніжинську громаду від символів тоталітарної доби тобто ознак не існюючої держави. Проект рішення про заборону символів тоталітаризму, буде внесено на розгляд до порядку денного на найближчий сесії міської ради.

В данному проекті рішення буде зазначено, що під заборону потрапляють: «скульпрури, бюсти, пам’ятники вождям та іншим керманичам Рядянського союзу, а також планується перейменувати всі вулиці, які пов’язані з тоталітаризмом. Під заборону не потраплять: «скульптури, братські могили та памятники встановленні на честь Великої перемоги, а також під заборону не потраплять скульптури, братськи могили, могили не відомому солдату та памятники встановлення війні в Афганістані».

Депутати Ніжинської міської ради говорять що: «Пам’ятники в Україні мають нести виховне навантаження й повинні прививати любов до власної держави, виховувати з підростаючого покоління патріотів України, всі памятники повинні бути носієм й символом добра, звершень та символізувати міць й могутність Української Держави, зміцнювати її Державність та Незалежність. Пам’ятники не повинні бути носіями символіки зла та насилля, Україна повинна мати свої символи, які б на рівні підсвідомості сприяти збереженню та зміцненню державності України».

Депутати висловлюють думку про те, що: «Україна не для того здобувала свою свободу та державність, щоби зберігати пам'ять про тих, хто цю свободу й Незалежність Нації знищував протягом всього періода панування над Україною та протягом всіх років її тоталітарного поневолення».

Депутати Ніжинської міської ради однозначно заявляють що: «символіка, яка пропагує тиранію та насилля мають бути прибрані з вулиць м. Ніжина та взагалі з нашого повсякденного життя,  зло не повинно нагадувати нам про себе, його неможна шанувати та увічнювати. З розкриттям злочиів періоду “культу особи”, пам’ятники тоталітарного періоду, що стояли чи не на кожному кроці, у кожному населенному пункті, як уособлення символа зла, повинні бута знесені не тільки в місті Ніжині, а й по всій Україні.

 

Депутат Ніжинської міської ради

Багрінцев Максим

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.