Заборонити Комуністичну партію України вимагає ніжинський депутат

14 февраля 2013, 18:07
Депутат Ніжинської міської ради
0
234

Україна вшановувувала жартв Голодомору 1932 – 1933 року.

27 листопада Україна вшановувала жартв Голодомору 1932 – 1933 року. Не можна ніяк усвідомити, що на найродючіших землях, в урожайний рік було вчинено вбивство, за різними оцінками, від 7 до 12 мільйонів людей, майже третина яких — це діти. Масове винищення українців штучним голодом було свідомим терористичним актом, оганізатором якого є сталінсько – тоталітарна комуністична банда. Ця дія була спрямована проти мирних людей, внаслідок чого зникали цілі покоління української нації, було зруйновано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.

Я переконаний, що за інші та за всі ті злочини, які комуністична партія вчиняла в Україні та проти нашої держави, комуністичну партію варто заборонити, як правонаступницю КПУ тодішньої Радянської України й повністю заборонити діяльність комуністичної партії в Україні, як злочинної організації.

Я вже підготував проект рішення міської ради «про заборону комуністичної партії на території м. Ніжина». Я впевнений, що це буде поштовхом для того, щоб потім заборонити комуністичну партію на всії території України. Я буду наполягати на розгляді цього рішення на найближчій сесії Ніжинської міської ради.

Багрінцев Максим, депутат Ніжинської міської ради

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.