У Києві по 211-му округу зафіксовано вже більше 8 тис. заяв по голосуванню на до

25 октября 2012, 13:50
народний депутат "БЮТ-Батькивщина"
0
238
У Києві по 211-му округу зафіксовано вже більше 8 тис. заяв по голосуванню на до

Заява Київського штабу ОО "Батьківщина"

Київський штаб ОО «Батьківщина» заявляє про масові фальсифікації в  Голосіївському районі, на виборчому окрузі № 211. Протягом вчора-сьогодні,  дільничні виборчі комісії отримали  по понад 300 звернень виборців з проханням голосувати на дому. Таких заяв в районі вже біля 8 тисяч, у всіх один діагноз – ГРВІ. Більшість заяв написана однією «рукою».

 Як повідомляють у штабі, явним фактом фальсифікацій стали додані до заяв довідки з неіснуючої вже більше як  10 років філії поліклініки Голосіївського району.  Довідки завізовані штампом «філія поліклініки Московського району по вул.Заболотного, 48А».

  «На деяких дільницях ці заяви вже  прийняті членами дільничих комісій, всупереч втручанню співробітників оперативних міліцейських  груп і  їх  фіксації фальсифікацій. Так, на дільниці № 80014  комісія дозволила голосувати на дому 54 особам  з 58 поданих заяв» - заявляють у штабі.

 Опозиціонери стверджують, що дані фальсифікації відбуваються під прикриттям членів комісій від провладної партії. Спостерігачі від «Батьківщини»  скаржаться на повній анархії та беззаконні на тих ДВК, де більшість членів комісії складають представники від ПР.

 Крім того, сьогодні фоіційним спостерігачам та уповноваженим особам, надходять дзвінки з погрозами. Невідомі «просять» не ходити до ДВК і не втручатися у ситуації з заявами по голосуванню на дому.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.