Захистити дитину

28 сентября 2012, 10:10
0
186

С кожним роком в Україні стає більше дітей, які страждають від різноманітних захворювань.

Протягом останнього десятиріччя у нашій країні лідерські позиції посідають хвороби систем дихання, травлення, ока, опорно-рухового апарату. Загрозливою є тенденція щодо росту захворювань ендокринної системи, гепатита у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Країна загрузла під тягарем підліткового алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу. У всьому світі спостерігають тенденцію до погіршення стану здоров'я населення. Але ця інформація сприймається, як не варта уваги відмовка - будь-яку здравомислячу людину, батька чи матір статистика світового масштабу не втішає, коли недужає рідна дитина.

Найстрашніше, коли суспільство або конкретна родина стикається з дитячою смертю. Фахівці намагаються виправдатися, мовляв, загибель учнів в школах не варто пов'язувати з конкретними уроками, це – лише наслідок захворювань, які не виявлені на профілактичних оглядах. Але є й інша точка зору. У погіршенні стану справ варто звинувачувати недосконалу систему охорони здоров’я, байдужість міністерських чиновників, апатію можновладних структур.

… Дитячі, втім, як і дорослі хвороби можуть бути спадковими, інфекційними. Складно, а іноді й малоймовірно передбачити вірогідність травм. Але у суспільства мають бути важелі впливу, засоби протистояти небезпеці. Фахівці Ліберальної партії України мають такі важелі і при нагоді неодмінно їх використають.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Выборы,либерализм,Ліберальна Партія України,ЛПУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.