Азаров пообіцяв підняти народжуваність. Фокусник блін!

26 августа 2012, 17:44
0
351

А от Віктор Фьодорич поговорив з ВВП про газ!

Классні заголовки новин:

Азаров пообіцяв підняти народжуваність. Фокусник блін!  І як ви це збираєтесь зробити? Миколо Яновичу, від того як ви нас всіх "покращено  пихаєте" - діти не народжуються! 

А от Віктор Фьодорич поговорив з Путіним про газ! Фантастичне досягнення, однозначно! Розтрубили по всіх медіа(ага, молодці журналісти, потім будете жалітись на утиски). Все абсолютно вірно, Фьодорич про газ(попросив чи можна поговорити про газ),  а Володимирович -  про ... перспективи українсько-російської співпраці на міфічних ринках. Класно поговорили! Як сліпий з глухим. Яке приниження! Вікторе Федоровичу, вас "пихають" ще крутіше ніж ви нас. Вас нічого не болить, чи ви вже звикли? Скажіть вже своїм журналістам, нехай хоч не показують, як ви, тремтячим голосом, запитуєте чи можна хоч до царя-батюшки звернутись. :)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.