Завтра митці розкажуть, навіщо йдуть у політику

15 августа 2012, 12:53
Журналіст
0
359

Мистецька акція


У четвер, 16 серпня, об 11:00, біля пам’ятника Лесі Українці

(Площа Лесі Українки, станція метро „Печерська”) зберуться мистецькі та громадські діячі, які вирішили піти на вибори. Просто неба ВИ ЗМОЖЕТЕ: з перших вуст дізнатись, навіщо митці та громадські діячі йдуть на вибори, побачити та почути виступи Тараса Компаніченка, Василя Шкляра, Сестер Тельнюк, Братів Капранових та інших, на власні вуха почути слова Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Олександра Олеся, Івана Багряного про їхній власний похід у політику і дізнатися, навіщо це було їм, стати свідками вручення посвідчень Кандидата в народні депутати першій десятці Української платформи „Собор”, список якої складають культурні та громадські діячі БЕЗ ПОЛІТИКІВ – явище унікальне для новітньої історії України, переконатися, чи слово «тверде як криця» і чи здатні сучасні митці перетворити його на «гострий безжалісний меч». Місце біля пам‘ятника Лесі Українці обрано через те, що вона, окрім мистецької діяльності, вела величезну громадську роботу – саме завдяки їй, її матері Олені Пчілці, Михайлові Коцюбинському, Іванові Франку, Миколі Аркасу та іншим діячам культури вдалося зламати Емський указ, перезавантажити український книгодрук та пресу і створити ідеологічну платформу майбутньої української держави – УНР, державні кордони якої в цілому успадкувала нинішня України. Звітатися перед Лесею Українкою та попросити в неї благословення зберуться:

Василь Шкляр, письменник,

Брати Капранови, письменники,

Володимир Огризко, дипломат,

Олександр Палій, політолог,

Тарас Компаніченко, кобзар,

Рауль Чілачава, дипломат, поет,

Михайло Кірсенко, історик,

Сестри Тельнюк, музиканти,

Роман Круцик, голова Київської організації "Меморіал",

Тарас Кияк, доктор фізико-математичних наук, академік-секретар НАН України, та інші громадські та культурні діячі, яким небайдужа доля України.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.