Щоденний пленум пенсіонерів.

7 августа 2012, 18:41
Інженер-гідротехнік
0
4

Передвиборчі поради партіям: не направляйте до виборів на телебачення названих партійних слуг і їм подібних, щоб лукавим пустослів’ям не відбивали у пенсіонерів бажання прийти на виборчі дільниці.

 Все ж пенсіонеру не так і погано: вийшов з будинку, сів під деревом на лавочку і сидиш, поглядаєш, киваєш головою знайомим…. Не проходить і години, як ніде сісти – дві лавочки заповнені – тільки стоячі місця. Бесіда в розпалі... Про що б не починали  говорити, а закінчують побаченим по  телевізору протистоянням очманілих від  великих грошей і безвідповідальності депутатів. Всі брешуть, та деякі це роблять з такою зухвалістю, та так часто і одноманітно, що сприймаються за роботів російського  виробництва..

 Найчастіше називають  прізвища: Бондаренко, Зарубінський, Олейник, Богословська, Геращенко, Турчинов, Колісниченко, Власенко.  Одного разу я вставив Голуба, та поважна комуністка ледь не побила – втік, горлопанила до пізнього вечора. Та вона в будинку не одна! Відтоді симоненківці - тільки на думці, вголос ні-ні. Власенка  згадують вже частіше, ніж Шуфрича три роки тому. Та в пенсіонерів  особливих претензій  до партій нема – всі однакові. Боріться - і поборете, молодих.  Нас побороли: мене - ще ті, а інших - вже й ці..

А передвиборчі поради партіям маємо: не направляйте до виборів на телебачення названих партійних слуг і їм подібних, щоб лукавим пустослів'ям не відбивали у пенсіонерів бажання прийти на виборчі дільниці.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.