Мер Черновецький пішов. Хай живе народний депутат Черновецький?

12 июля 2012, 11:42
0
450
Мер Черновецький пішов. Хай живе народний депутат Черновецький?

Привид мера Черновецького бродив по Києву.

Унікальна країна Україна. З її безкраїми степами, лісами, просторами. З її унікальними людьми. В центрі Європи, посеред цивілізації, вони з дитячою впертістю продовжують ставити недитячі експерименти. В пошуках свого, тільки їм відомого бачення світу.

Два з половиною року тому (днями відзначимо половину терміну) з блиском в очах обрали двічі не судимого президента й з жорстокою цікавістю споглядаємо за результатом, дивлячись на недолугу Європу, на весь цивілізований світ, які чогось не розуміють й наполегливо чимось хочуть нам допомогти.

В столиці тої країни, в Києві, унікальні люди з єзуїтським фанатизмом, до запаморочливості, вимотуючи себе жагою експериментів двічі обирали мера, котрого поміж собою називали Космосом. Останні два з половиною років якого одним оком шукали там же посеред зірок, іншим скоса втупились в ту ж Європу й цивілізований світ, який вже з цікавістю почав поглядати в нашу сторону, оцінюючи шалені життєві результати таких експериментів.

Привид мера Черновецького зник. Сьогодні Київрада прийняла відставку Черновецького. Посеред Європи, розумні люди приймають відставку привиду!!!

З’явився привид кандидата в народні депутати Черновецького. Кияни!!! Кінцевий успіх й цього запаморочливого експерименту також в наших руках. Бабці вже стоять з піднятими подолами за гречкою та кількою. Згуртуємось разом!!! Здивуємо Європу й цивілізований світ! Попереду ще стільки часу та цікавих ідей для експериментів.

Більше на Активні Українці

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Київ,ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.