Перший прогнозований наслідок змовницького виборчого закону «За-366!»

8 июля 2012, 13:45
Інженер-гідротехнік
0
3

Після виборів знову поєднаються в одне «КОДЛО» по прийняттю мафіозних законів, ще й головаті, пишні, ківалови,... пояснять нам, що «ЛО» в абревіатурі не від ЛОВКАЧІВ, а від ЛОХІВ - і будуть праві.

      Закон про мови, що напередодні парламентських виборів укинутий людям, як кістка собакам (гризіться!), правляча мафія залишила в підвішеному стані, щоб приспати наше мислення, щоб виборці  не задумувались – who is who. Добряче попіарились комуністи і Партія регіонів – за російську,  КОД - за українську, тож голосуйте тільки за них. Незабули і Героя України Литвина, який вірним  слугуванням «Сатанє, що править бал» відправив у небуття свою партію, та пройде до парламенту по виборчому округу на Житомирщині, як принциповий спікер, що не підписав закон-облуду (який не підписав би і семикласник, а він же академік!).  Щоб розчулити виборців,  пригрозили ще й судом – захистіть, житомиряни, подаруйте недоторканість!  Отакі ловкачі, тому що, ми – лохи, яких антинародні депутати «розводять, як котят». Підемо на поводу у цих ЛОВКАЧІВ – після виборів знову поєднаються в одне «КОДЛО» по прийняттю мафіозних законів, ще й  головаті, ківалови, пишні, кожемякіни,... пояснять нам, що «ЛО» в абревіатурі не від "ЛОВКАЧІ", а від "ЛОХИ" - і знову будуть праві. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.