Перший запис

18 июня 2012, 16:59
0
382

"Якщо ідея істина, вона належить кожному хто зміг її осягнути. Істина не є продуктом людського розуму і існує незалежно від нас..."

Пишучи свої щоденники, різні люди ставлять різну мету, різну мають від нього користь, але взагалі він зберігає думку... Думку народжує.

Записана думка вже є, закарбованою у свідомості і набуває ознак внутрішнього переконання. Думки, у принципі, мають схильність матеріалізовуватися, думка утверджена і писана, так чи інакше, впливає на життя тих, хто з нею стикається.

Щоденник допомагає людині зрозуміти себе, а іншим допомагає зрозуміти людину.

Тисячі думок щодня, скільки яскравого і прекрасного, скільки такого, що варто було б увіковічнити в пам`яті Всесвіту.

Щоденник-книга життя, фотографія вічности.

Більшість людей не досягають успіху у житті через те, що не мають мети цього життя, або не повністю її розуміють. Мету якої не існує неможливо здійснити. Вони так і пливуть за течією, незалежно від того, як сильно борсаються і б`ються об каміння. Багатьом щоденник допомагає відчути свій шлях... Він примушує людей думати, вирішувати, а найголовніше - відчувати.


пʼятниця, 10 жовтня 2003 року

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.