Донбас тільки порожняк і гонить.

31 января 2012, 10:50
Владелец страницы
Інженер-гідротехнік
0
19

Кадрова політика схожа, хоч імена Лазар і Мендель тепер не в моді.

             В січні 1937 року Надзвичайний Всеукраїнський з’їзд Рад схвалив нову Конституцію УРСР з повним спектром прав і свобод громадян (як завжди – тільки на папері). На ділі уже в березні першим секретарем ЦК КП(б)У було призначено Менделя Хатаєвича, який за підтримки Лазаря Кагановича  замінив всіх завідуючих відділами ЦК вихідцями з Донбасу. Майже всіх других секретарів обкомів було заарештовано за звинуваченням в троцькізмі і українському націоналізмі. Вже в липні 37-го були створені обласні «трійки», які заочно виносили смертні вироки тисячам безвинних людей, в тому числі, були репресовані і перші секретарі обкомів.     

            Здається, що кадрова політика нинішньої влади в дечому схожа з тими чорними роками: майже всі вихідці з Донбасу, хоч імена Лазар і Мендель тепер не в моді. А спроба перелопатити Конституцію на більш «справедливу», та й ще під керівництвом екс - політолога КПРС Кравчука, наводить на  невтішні думки, які від  реальних  подій  сьогодення стають більш невтішними.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.