Как экс-мэр Киева Александр Омельченко брюнетку Людмилу Супрун и Катерину Фоменко защитил

3 мая 2011, 12:13
политтехнолог, журналист
0
1140

Друзья!Я этот прикольный и сенсационный случай видел собственными глазами (на укр.языке)        Як Омельченко брюнетку Людмилу  Супрун

і блондинку Катерину Фоменко захистив.

Екс-Мер Києва Олександр Омельченко при всій своїй дивакуватості відзначається схильністю до гумору. Тож прямо на сесіях міг запропонувати наступному оратору: “Бери мундштук, - так він говорив на мікрофон, - закурюй. І щось путнє скажи”.

            А якось на зібранні Асоціації мерів міст він і взагалі зірвав грім аплодисментів. А було це так. По черзі виступали мери міст мільйонників – Дніпропетровська, Донецька, Харкова тощо. Їх розлогі промови розбавляли не менш велеречиві виступи народних депутатів четвертого скликання Катерини Фоменко та інших.

Причому виступ Катерини Фоменко був дуже емоційним. Вона розповіла про те, як з ранку до ночі захищає місцеве самоврядування і як у неї інколи опускаються руки: «От приходжу додому і інколи від безвиході плачу».

Не дамо образити нашу Катю, - не без гумору закликав присутніх мерів  Олександр Омельченко.

Водночас емоційним, веселим і винахідливим був виступ і голови бюджетного комітету Верховної Ради, народного депутата Людмили Супрун – не випадково свого часу Людмила Павлівна підтримувала українські команди КВН.

Але час заходу невпинно спливав. І розуміючи, що на нього, мера 20-тисячного містечка Гола Пристань, часу може не вистачити, Анатолій Негра тягнув руку ледве не до стелі хвилин десять.

Помітивши таку заповзятість, Олександр Омельченко, що зветься, “на закуску” і йому надав слово.

І тут із найкращих побажань Анатолій Негра такого утнув, що дало привід по-дружньому кепкувати з нього ледве не всій Україні.

- Спочатку, - розпочав він, - гарно виступав Олександр Омельченко і інші мої побратими. А після нього виступала Катерини Фоменко – така гарна і прекрасна жінка. А після неї ще гарніша і талановитіша жінка Людмила Супрун.

Зал чоловіків, відчувши таку нетактовність колеги, завмер. А Олександр Омельченко одразу знайшовся:

Пропоную за невдале порівняння блондинки із брюнеткою виступ мера Голої Пристані оголити, надавши йому слово для тосту на банкеті.

На ньому я усім друзям – мерам, які ще довго залишалися під враженням комічного випадку із мером Голої Пристані, розповідав що Анатолій Негра розхвилювався перед виступом.

 А насправді є достойним чоловіком. Захоплюється стрибками з парашутом. Дбає про Голу Пристань, заснувавши в місті кілька фестивалів, найбільш відомі із яких «Купальські Зорі» і «Кавунове свято».Та от пощастило йому мешкати в краї, де трапляються постійні пригоди.

Якось, подейкують краєзнавці, в гості до Потьомкіна сюди приїздила Катерина Друга. І коли вони пливли Дніпром, то вітер так подув, що зірвав верхні покрови з імператриці і оголилися її чарівні груди, що дуже вразило її фаворита – князя  Потьомкіна. І на честь цього острів неподалік майбутньої Голої Пристані негайно отримав назву Білогрудий.

Погодьтесь, що із уродженцем знаменитої Голої Пристані Анатолієм Негрою просто не міг не відбутися свій кумедний випадок.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.