Донецький мітинг за єдність України – лише перший крок

6 марта 2014, 16:06
0
139
Донецький мітинг за єдність України – лише перший крок

Від 7 до 10 тисяч донеччан (за різними джерелами) засудили будь-які сепаратистські спроби роз`єднання українського народу.

Відбулася історична подія для Донбасу – народ шахтарського краю вийшов на мітинг за єдність України. Ми зібралися на головній площі   Донецька, щоб запевнити: Донбас – це Україна. У Донецьку відбулося наймасовіше народне зібрання за історію незалежності України. Від 7 до 10 тисяч донеччан (за різними джерелами) засудили будь-які сепаратистські спроби роз`єднання українського народу. 
Утім, це лише перші кроки. Адже важливим є присутність на таких заходах представників місцевих органів влади. А їх у Донецьку не було. Хоча, зокрема, саме через їх потурання, на території регіону розпочалися масові провокації.
Сцена мітингу має бути вільним майданчиком для всіх лідерів громадських об`єднань. Найголовніше: на таких мітингах, які по суті є своєрідними міні-референдумами, має бути прийнята резолюція та сформовані чіткі вимоги до органів влади.
Українці очікують від таких заходів не лише вигукування гарних лозунгів та об`єднання навколо державних символів (прапору та гімну), але й реалізації конкретних цілей. Народ чекає на зміну системи органів влади та виконавчих органів,  на те, що влада забезпечить безпеку держави та особисту безпеку громадян. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.