Влада має утриматися від невиважених економічних кроків

25 февраля 2014, 08:37
0
134

Якщо зараз не зберегти поточну виплату заробітних плат та виплат, гарантуючих роботу цих об`єктів, ми втратимо підприємства, які потім буде дуже складно піднімати

   Я звертаюся до політиків, у чиїх руках сьогодні опинилася доля країни, із застереженням щодо економічних наслідків у разі  незбереження цілісності містоутворюючих підприємств.

   Якщо зараз не зберегти поточну виплату заробітних плат та виплат, що гарантують роботу цих об`єктів, ми втратимо підприємства, які потім буде дуже складно піднімати. Влада має утриматися від негайної та невиваженої централізації.

  Поки ситуація в країні остаточно не стабілізувалася, хвилювання за долю держави і свою долю відчуває кожна українська сім`я. Тимчасова влада має надати гарантії щодо стабільної роботи підприємств та регулярних виплат заробітних плат не зважаючи на особу власника цього підприємства. Зараз одним із найвразливіших секторів на сьогодні є вугледобувна галузь.

   Влада повинна контролювати виконання 43 статті Гірничого закону України, що гарантує права, соціальні гарантії та компенсації шахтарям. Треба зробити все можливе, щоб неузгодженість дій влади не впливала на виплати гірникам.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.