Іноді й падлюки роблять добру справу.

19 февраля 2014, 20:01
Інженер-гідротехнік
0
167

Прийшлось нагадати, що російське телебачення брехливе і підступне, як депутати Царьов і Жириновський, як міністри Кожара і Лавров,

Вчора ввечері розмовляв з однокурсником, який проживає в Росії понад 50 років. Українську мову не забув, Україною цікавиться. Знає, що ні по одному телеканалу правди не почує, тому, як за радянщини, може відділяти зерно від полови. На цей раз з розпачем розповів, що всі російські телеканали показують протистояння в центрі Києва та смакують сенсаційну заяву депутата  Царьова, що екстремістсько-бандерівський Майдан буде зачищений урядовими силовиками за годину.
 
Прийшлось нагадати, що російське телебачення брехливе і підступне, як  депутати Царьов і Жириновський, як міністри Кожара і Лавров, як премєри Азаров і Медведєв (про Арбузова він не чув), як екс-співробітники КДБ  Янукович і Путін ( іншому життя їх не вчило), в чому він завтра сам в черговий раз переконається. Знаю - переконався ( бо  не звонив), що російське телебачення знову обо...лось....  І в цьму допоміг депутат Царьов.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.