Потрібно оголосити всеукраїнський молебень та спустити державні прапори

19 февраля 2014, 06:34
0
123

Ці дні мають стати національними днями скорботи, днями миру та компромісів. Але не за рахунок національних інтересів.

   Висловлюю співчуття у зв'язку з загибеллю активістів Євромайдану в Києві та гірників на шахті "Північна" державного підприємства "Макіїввугілля". Коли дізнаюсь про смерть шахтаря, приймаю це дуже особисто, бо сам пропрацював у забої декілька років, потрапляв під завали, назавжди прощався з друзями.
   
    Загибель шахтарів - це трагедія, якої можна уникнути. За час моєї роботи на посаді заступника губернатора з питань вугільної промисловості на Донеччині не було жодного випадку масової загибелі шахтарів. Такі трагедії – це завжди людський фактор та невиконання правил безпеки, технічних моментів. Винні не шахтарі, а керівництво, контролюючи органи і взагалі – державний підхід до роботи шахт. Влада дуже часто забуває, що за цифрами доходів стоять  живі люди . Необхідність реформування вітчизняної вугільної галузі очевидна.    

  Загибель активістів та гірників ще раз доводить що в країні має змінюватися формат роботи державних підприємств та взаємодії влади з громадськістю. 

     Треба домовлятись - люди загинули і в Києві, і на Донбасі. Ці дні мають стати національними днями скорботи, днями миру та компромісів. Але не за рахунок національних інтересів. Мова йде про обмеження особистих амбіцій та фінансових апетитів. Зараз, об'єднані жалобою, влада і опозиція повинні нарешті домовитися, стати відповідальними і зупинити кровопролиття.

        Звертаюсь до усіх українців, влади то опозиції з пропозицією оголосити всеукраїнський молебень за загиблими під час сутичок у Києві, а також донбаськими гірниками. 

Годі жертв! Українці не вороги один одному. Ці дні мають стати Днями всеукраїнської жалоби за загиблими, днями у які припиниться протистояння, державний прапор буде приспущено, а партійна символіка взагалі прибрана.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.