«Союз офіцерів правоохоронних та спеціальних підрозділів України» Звернення #2

7 февраля 2014, 11:48
0
166

Аналізуючи коментарі, які надавали журналісти та пересічні громадяни після першої публікації, ми встановили перелік питань, які найбільш хвилювали народ України...

Аналізуючи коментарі, які надавали журналісти та пересічні громадяни після першої публікації, ми встановили перелік питань, які найбільш хвилювали народ України:
1. Чиї інтереси захищає «Союз офіцерів правоохоронних та спеціальних підрозділів України»?
2.Навіщо був викладений список функціонерів «Правого сектору»?
З.Якщо спецслужби та правоохоронні органи України знають про факти викладеш у статті, чому не має жодної реакції?
4.Яку політичну програму підтримує вище вказаний «Союз…»?
5.Чи буде продовження списку фашистів, нових даних про діяльність іноземних спецслужб та радикальних угруповань на території України?
У вказаній публікації ми надамо відповіді на ці питання.

Відповідь № 1
«Спілка офіцерів правоохоронних та спеціальних підрозділів України» захищає лише інтереси Українського народу, не підтримуючи жодних політичних партій або певних лідерів. Основна причина цього полягає в тому, що протягом останніх десятиріч на території України встиг сформуватись новий прошарок офіцерського складу, який не служив у СРСР та який сформований на патріотичних засадах незалежної України. Разом з тим, кожен з нас працюючи в різних підрозділах та службах, просуваючись по кар’єрних сходах поступово розуміє всю цинічність окремих представників державної влади та опозиції. В силу того, що ми маємо доступ до більш повної суспільно-політичної, економічної та іншої інформації, ми розуміємо ті класичні форми впливу на народ, що їх застосовують політики та іноземці, лідери і опозиціонери. Ми отримуємо інформацію про ті чи інші діяння високопосадовців по різні сторони барикад. I саме тому ми, на сьогоднішній день, відмовляємось від підтримки будь-яких політичних сил та окремих лідерів, так як на сьогоднішній день політиків, які відповідають нашим вимогам в Україні не існує.
Офіцери України виконували свій обов’язок при Л.Кравчуку, Л.Кучмі, В.Ющенку та В.Януковичу, хоча кожен з них доклав зусилля для знищення військовослужбовців та їх сімей, звільнення через мізерні заробітні плати, формування у народу негативного ставлення (у кращому випадку співчуття, як до морально відсталих осіб) до всієї правоохоронної ланки України. Для нас не має різниці хто керує країною, на сьогоднішній день, жодна влада не зробила нічого для зміцнення обороноздатності України. Разом з тим, ми всіма доступними для нас методами збережемо територіальну цілісність та мир в Україні, і саме тому спокійно відійдемо від цього активного впливу після подолання політичної кризи та обрання президента у 2015 році. Ми патріоти України, котрих протягом 20 останніх років ця країна навчала виконувати специфічні завдання, тому нашим святим обов’язком є зберегти її для наших дітей.

Відповідь № 2
Список «Правого сектору» нами був викладений спеціально для того щоб правоохоронці, які зажаті рамками наказів та політичної ситуації, відносно яких ці фашисти виношують наміри по здійсненню захвату та знищення їх сімей, мали змогу адекватно їм відповідати.
Дивлячись статистику перегляду нашого першого звернення ми констатуємо, що наявний бардак у країні підтримує кожен 10 українець, якщо бути точними, то це менше 10% населення України. Проплачені із-за кордону ЗМІ «змалювали» такий собі образ героя, повстанця, який насправді зовсім не відповідає дійсності. Так за нашою (незалежною від закордонних грантів) оцінкою 80 % активних учасників заворушень є так звані неблагополучні верстви населення (заробітчани з Західної України, що мають зимовий перепочинок, від принизливого стану рабів у країнах західної Європи та Росії, де вони підтирають дупи місцевим багатіям, торгують тілом, будують будинки чи роблять ремонти) та молодіжні радикальні угруповання (в яких стадний інстинкт перемагає зачатки розуму). 20 % становлять політичні інтригани всіх «мастей», які активно задовольняють свої лідерські амбіції, намагаються докрастися до державної «кормушки» та отримати закордонний грант. Головною метою наших публікацій є висвітлення головних ворогів країни, як зовнішніх так і внутрішніх, і саме для цього ми даємо повну інформацію, яка разом з тим, легко перевіряється.
Так, початком активних дій направлених на створення в Україні «Югославського» сценарію ми вважаємо так звані «Врадієвські» події, коли відома на весь район повія повідомила про її зґвалтування співробітниками міліції. Вже сьогодні детально аналізуючи події у Врадіївці ми розуміємо, що вище керівництво правоохоронних органів та країни вцілому відіграло згідно запланованого сценарію. Звісно, зґвалтування  жінки кількома дужими чоловіками викликає у будь-якої людини, незалежно від її поглядів на політичне життя жорсткий осуд та негатив, але тактика вічного вибачення перед усіма призвела до того, що всі «не помітили» те, що більшість місцевих мешканців не Вірили в те, що ці правоохоронці зробили це. Ті несміливі заяви про фальшивість доказів та їх явну недостатність відразу наштовхувались на бурхливі звинувачення у ЗМІ про вигороджування садистів. А керівництво міліції, в свою чергу, замість ретельної перевірки, здало своїх людей як завжди «звільнивши їх ще вчора».
Ми розуміємо, що вище викладений текст дозволяє звинуватити нас у прикриті злочинців, тому, як завжди викладаємо відеоматеріали, що були відзняті журналістами по слідам вчинення так званого злочину, без наших коментарів.
#www.youtube.com/watch?v=B-pqH6OyQso&feature=youtu.be

Відповідь № 3
Ми «Союз офіцерів правоохоронних та спеціальних підрозділів України» розуміємо, що наша акумульована зовнішніми та внутрішніми фактами бездіяльність призвела до теперішнього стану речей в Україні.
Разом з тим, закликаємо всіх офіцерів ЗСУ, МВС, СБУ, УДО, СЗР, ГУР МОУ та інших державних військових формувань створювати незалежні групи, для фізичної протидії на території України та за її межами тим, хто має відношення до розігрування вище вказаного сценарію. В першу чергу ми звертаємось до осіб середнього та молодшого офіцерського складу - товариші генерали навряд чи будуть сприяти нашим спільним діям, адже власний статус, грошові преференції, посади та «рибні» місця набагато важливіші за державний суверенітет та державну цілісність України. Хоча звертаючись до генералітету окремо, поясняємо, що при такому розвитку подій, завтра ви станете ніким, якщо взагалі зможете зберегти власне життя. Адже нам вже набридло здобувати оперативно-вагому інформацію, яка нікому не потрібна, відпрацьовувати для збагачення окремих керівників або бути гарматним м’ясом для озвірілих фашистів чи ЗМІ, перебуваючи під постійною загрозою звільнення  за те,  що професійно виконуєш власні  обов’язки,  а якась журналістська    «повія»    розповість    «всю правду про діяння безмізкої солдатні та напади на мирних протестувальників».
Тому, нами розпочато формування груп проидії тим, хто об’єктивно несе загрозу суспільству та Україні вцілому.
Насамперед це будуть політики, що не можуть домовитись між собою та бігають до іноземних «друзів» з проханнями вплинути на ситуацію, журналісти, які «накручують» населення країни та викладають факти у вигідній грантодавцям формі, нацисти і фашисти у будь яких їх проявах (всі прихильники зазначених течій давно нам відомі), геї та лесбійки (пропонуємо їм добровільно виїхати з країни, наші діти не будуть такими як ви, нехай ваші «хвороби», або «особливості» лікують в цивілізованій Європі), функціонерів іноземних благодійних, навчальних, політичних, громадських та інших організацій (стосовно класичної діяльності спецслужб іноземних країн – співробітники посольств (дипломатичний імунітет) та консульств (під прикриттям) нами переслідуватись не будуть), а також виявлена агентура іноземних спецслужб.
Окремо звертаючись до іноземців, які не підпадають під категорію «консульських» або «посольських» та проводять розвідувально-підривну діяльність на шкоду державній безпеці України – ваше перебування на гостинній землі України може мати негативні для вас наслідки.
Стосовно іноземних офіційних представників, послів та консулів – ви маєте право відвідувати лише офіційно обрану народом України владу, любий ваш контакт з опозиційними силами – також може закінчитись для вас неприемно, дане обмеження діє безстроково.

Відповідь № 4
«Союз офіцерів правоохоронних та спеціальних підрозділів України», ще раз звертає свою увагу, що на сьогоднішній день ми не підтримуємо жодну політичну силу в Україні, однак ми до останнього будемо виконувати накази легітимно обраної влади та Верховного головнокомандувача, як до так і після виборів 2015 року.
Разом з тим, ми вважаємо, що в Україні на сьогоднішній день необхідно провести ряд наступних реформ :
1)  Президентська форма правління. Ми вважаємо, що кошти, котрі витрачаються на функціонування Верховної Ради України та інших рад всіх рівнів, необхідно направити на розвиток та здійснення молодіжних та дитячих програм. Тобто кандидат на посаду президента одразу показує потенційних губернаторів та керманичів районами, як членів своєї команди, після чого народ України приймає рішення про голосування за вказану команду вцілому.
2) Заборона функціонування на території України громадських та політичних організацій, що мають частку фінансування із-за кордону. Заборона існування на території України благодійних фондів, та інших організацій, що фінансуються із-за кордону та церков, що офіційно не визнані жодною з офіційних релігій світу (християнство, іслам, іудаїзм та буддизм).
3)  Повернення у державну власністъ всіх об’єктів санаторно-курортного комплексу станом на 1990 рік та створення нових дитячих оздоровчих таборів на території України.
4)   Повернення у державну власність всіх бюджетоутворюючих підприємств та об’єктів (80% акцій підприємства) регіонів, за винятком тих, що були збудовані під час незалежності України окремими фізичними чи юридичними особами.
5) Створення на базі колишніх колгоспів фермерських господарств та звільнення їх від оподаткування строком на 5 років та створення кредитної лінії на закупівлю нової техніки та обладнання не більше ніж під 1% річних.
6) Націоналізація банків для контролювання фінансової артерії України (світова практика кредитів від 3 до 5 річних відсотків в Україні не діє, тобто фактично відбувається грабунок населення окремими олігархічними кланами).
7) Введення до кримінального кодексу України жорсткого покарання за статеві злочини та педофілію зокрема.
8) Проведення всеукраїнського референдуму щодо відміни мораторію на смертну кару (наша країна не в змозі фінансувати цих осіб, та направлення звільнених фінансових потоків на розвиток молодіжних, спортивних та наукових програм). Винести на референдум питання про смертну кару за вчинення окремих особливо тяжких злочинів, таких як навмисне вбивство, державна зрада, розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах та ін.
9) Створення стимулу для заняття науковою діяльністю у вигляді надання земельних ділянок в любій точці країни та безвідсоткового державного (або приватного) кредиту на будівництво та купівлю меблів і побутової техніки. Крім того, створення умов для збереження наукового потенціалу України та недопущення його витоку за кордон.
10) Встановлення заробітної платні педагогам та медичним працівникам не менше ніж 2000 доларів США на місяць у гривневому еквіваленті (зазначені кошти пропонуємо взяти від фінансування ВР України).
11) Вдосконалення діючої системи освіти.
12) Створення обов’язкових патріотичних шкільних та молодіжних організацій (аналог піонерів та скаутів) на території України, відновлення функціонування різноманітних гуртків та секцій позашкільного дозвілля та забезпечення їх належним державним фінансуванням, також зобов’язання фінансово-промислових груп та підприємств взяти а забезпечення дитячо-юнацькі школи.
13) Введення довічного ув’язнення за розповсюдження та виготовлення наркотичних засобів для громадян України та штрафи за їх продаж іноземцям.
15)  Від 15 років позбавлення волі з повною конфіскацією майна за так звані «відкати» посадовим особам та нанесення економічної шкоди державі у великих та особливо великих розмірах.
16) Змінення міграційного законодавства в бік жорстких санкцій та недопущення створення буферної зони, так званого «відстійника» між країнами Європи та Азії. Нелегальних мігрантів та осіб, що відбувають покарання використовувати для переробки сміття на сміттєзвалищах.
17) Обов’язкова реєстрація іноземців в органах Державної міграційної служби України, що прибувають в Україну не залежно від терміну їх перебування. Скасувати норму закону, як дозволяє іноземцю перебувати в Україні протягом 90 днів без реєстрації.
17) Старшокласники 10-12 класів в обов’язковому порядку мають надавати допомогу - дівчата у дитячих будинках, домах для людей похилого віку та інвалідів, хлопці для прибирання вулиць, патрулювання у вигляді народних дружин і т. ін.

Відповідь № 5
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПАТРІОТ УКРАЇНИ
#postimg.org/gallery/o86a6uxa/a0c8604b/
Офіційно зареєстрована на початку 2006 року за адресою: м. Харків, вул. Римарська, буд. 18/а, Тел.: (068) 604-38-47, (063) 723-29-93, адреса Інтернет сторінки: www.patriotukr.org.ua.
Організаційно-ідеологічні засади ГО «Патріот України» формує на основі ідей ОУН-УПА 1930-1940-х рр., з додаванням сучасних трактувань європейського расизму.
Організація «Патріот України», як емблему використовує монограму «ПУ» - стилізоване під рунічну писемність зображення заголовних літер «П» та «У».
Прапор організації являє собою квадратне полотнище золотистого кольору із зображенням «Рунічного Тризубу» - стилізованого під рунічну писемність зображення центральної геральдичної фігури герба України (Тризуба). «Рунічний Тризуб» також є емблемою «Патріота України» й зображується, як правило, чорним кольором на золотому тлі.
Члени ГО «Патріот України» під час проведення акцій співпрацюють з низкою націоналістичних партій та громадських організацій, а саме: «Конгресом українських націоналістів», політичною партією «Братство», «Українською консервативною партією», «Конгресом української інтелігенції», «Скелею народовладдя», «Демократичним активом регіону», «Українською родиною», козацькими організаціями.
У деяких випадках ГО «Патріот України» співпрацює з рядом молодіжних організацій націоналістичних та правоцентриських партій. Так «Патріот України» проводив ряд спільних акцій з «Молодіжним націоналістичним конгресом», ГП «Пора», «Молодою Просвітою», «Спілкою української молоді», ВГО «Тризуб» ім. С.Бандери. У своїй більшості, вказана співпраця здійснюється сітуативно.
ГО «Патріот України» також активно співпрацює з представниками «руху скінхедів» і «футбольних хуліганів», яких часто залучає для надання більшої масовості своїм акціям та радикального забарвлення. Але більшість «скінхедів» і «футбольних хуліганів» не є постійними прихильниками «Патріоту України» через власну недисциплінованість і систематичне зловживання спиртними напоями. Неодноразово акції, проведені «Патріотом України» спонукали неорганізовані групи «скінхедів» скоювати порушення громадського порядку.
Головою та ідеологом ГО “Патріот України” є Білецький Андрій Євгенович, 05.08.1979 р.н., зареєстрований: м.Харків, просп. Л.Свободи, 39, кв. 227 (тел. 338-11-21, абонент - Білецький Е.М.), раніше був зареєстрований за адресою: м. Харків, вул. Академіка Павлова, 132, кв. 438.
Організація проводить так звані «вишколи», що включають в себе заняття з фізичної підготовки, рукопашного бою, в тому числі із застосуванням холодної зброї, тактики бою, інколи стрільби з пневматичної зброї. Складовою частиною «вишколів» є теоретичні заняття, на яких викладаються ідеологічні засади діяльності організації. Учасниками таких зборів використовується спортивний одяг та, частіше, військове обмундирування. Збори проводяться в лісовій місцевості у період з квітня по жовтень з періодичністю до 2 раз на рік. Безпосередніми місцями проведення даних заходів обираються природні або попередньо підготовлені галявини в лісових масивах та лісосмугах поблизу крупних населених пунктів. Інформація щодо запланованих вишколів розповсюджується лише у їх середовищі та стає відомою уже після закінчення заходу.
Більшість членів “Патріоту України” є вихідцями із середовища правих скінхедів
У квітні-травні 2010 року на території Харківської та Луганської областей відбулись тренувальні збори прихильників ГО «Патріот України»:
24 та 25 квітня на території Харківської області в Красноградському районі біля форту Святого Іоанна був проведений вишкіл для організаційних старшин і підстаршин.
Фото зі збору (на першому фото з лівого флангу другий у першій шерензі – колишній керівник Харківської обласної організації ВО «Свобода» - Однороженко О.А.).
2 травня – на території Харківської області відбувся тренувальний збір бійців штурмової групи організації (відпрацьовувались питання штурмового альпінізму спільно з тактикою переміщення підрозділу в будівлі та проходження смуги перешкод), заняття з ножового бою (де присутні потренувались у практичному застосуванні ножа), а заключним етапом збору був марш-кидок лісом.
Фото зі збору (з пістолетом керівник ГО «Патріот України» - Білецький А.Є.).
2 травня на території Луганської області відбувся тренувальний вишкіл. Під час якого відпрацьовувались питання: смуга перепон, промисловий альпінізм, захист від ножового нападу (теорія та практика), рукопашний бій (спаринги один на один та один проти двох), ідеологічна частина.
Інформація щодо підготовки молоді в різноманітних молодіжних таборах, як на території України так і за її межами також з’являлась на Інтернет ресурсах в 2006-2007 роках.
14.11.2006 року на сайті #www.fraza.com.ua, з посиланням на сайт Кauna-talu.com.ua було розміщено статтю під назвою «НАТОвцы готовят украинских террористов?»
Разом зі статтею на Інтернет сайті були розміщені фото- і відео матеріали,зняті представниками однієї із українських націоналістичних молодіжних організацій, які проходили влітку 2006 року курс розвідувально-диверсійної підготовки під керівництвом інструкторів НАТО на території військової бази в Естонії. Крім українців, військову підготовку проходили молоді особи з інших країн (Естонії, Литви).
Тематикою занять була розвідувально-диверсійна діяльність підрозділів спеціального призначення та прийоми ведення партизанської війни.
До курсу навчання входили:
- заняття з інженерної підготовки (звертає на себе увагу, що крім вивчення звичайних протипіхотних мін, інструктори навчали встановлювати, маску-вати та приводити в дію радіокеровані проти-піхотні міни направленої                                                       дії);                 
- заняття з диверсійної підготовки (виготовлення з підручних матеріалів та встановлення саморобних підривних виробів і т.з «мін-пасток);
- заняття з вогневої підготовки (вивчення умов і правил стрільби зі стрілецької зброї, включаючи безшумну та протитанкову);
- заняття з вивчення розвідувально-сигналізаційної апаратури (використовується підрозділами спеціального призначення  для виявлення руху транспортних засобів та живої сили противника у будь який час доби або у разі поганої видимості);
- заняття з медичної підготовки (надання першої медичної допомоги після вогнепального поранення та отримання різноманітних травм).
Наприкінці курсу підготовки всім учасникам видавалось свідоцтво про проходження курсу підготовки.
02.03.2007 року на Інтернет сайті УНА-УНСО (#una-unso.kiev.ua) в стрічці новин було викладено фотозвіт «Зимова офензива 2007». На вказаних знімках зображені особи у зимових маскувальних халатах, зі зброєю та військовим спорядженням, які відпрацьовують (судячи з фотознімків) інженерну, вогневу та тактико-спеціальну підготовку підрозділів спеціального призначення у лісовій місцевості:
– здійснення пішого маршу пересічною місцевістю зі зброєю та спорядженням;
– проведення фортифікаційних робіт (риття окопу для стрільби лежачи, спорудження дерево-земляної вогневої точки);
– вогнева підготовка (вивчення умов і правил стрільби зі стрілецької зброї, як з відкритих так і закритих, раніше підготовлених вогневих позицій);
– тактико-спеціальна підготовка (маскування на місцевості, виживання в складних погодних та кліматичних умовах, підготовка «дньовки», т.з. місця відпочинку групи спеціального призначення).
Вищевказані матеріали були розміщені на сайтах молодіжних організацій до липня 2010 року, після чого інформація зникла, а нова інформація на сайтах не розміщується.
Остання наявна інформація стосується донецького «Патріоту». Так, 28.11.2010 року проведено плановий вишкіл донецького осередку ВГО «Патріот України». Як вони називають: «Було виконано стандартну програму: відпрацювання вправ з ножової оборони і спаринги на ножах, вправи з промислового альпінізму і рукопашні спаринги. В результаті, як завжди, дехто з хлопців отримав не значні ушкодження, що додало до вишколу ще трохи адреналіну та ентузіазму. А це не може не тішити, тому що наставивши один одному синців, ми загартували себе, щоб дати гідну відсіч на вулиці завтра.
Особливо приємно було бачити на цьому буденному вишколі гостей, які представляли праві сили Маріуполя».
Крім того, пропонуємо вам перглянути відео, що відзняті «Патріотом України».

#www.youtube.com/watch?v=zx3Hrjl6WuA&feature=youtu.be
#www.youtube.com/watch?v=g4LXJHbnyKc&feature=youtu.be
#www.youtube.com/watch?v=0FOT1XFZYbU&feature=youtu.be
#www.youtube.com/watch?v=N2WwWVGstI0&feature=youtu.be

Аналізуючи діяльність даного угрупування, бо назвати цих людей організацією просто не повертається язик, виникає ряд питань:
– чи можна назвати їх воєнізованим формуванням;
– чи являється це воєнізоване формування законним в Україні;
– кому служать дані особи;
– яка мета їх діяльності?
Все що ви прочитали та побачили можна сміливо назвати незаконним військовим формуванням. Відповідно до ч. 6 ст. 17 Конституції України «на території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом», «політичні партії та громадські організації не можуть мати воєнізованих формувань» (ч. 2 ст. 37 КК).
Згідно із Законом України «Про об’єднання громадян» від 16 червня 1992 р. не підлягають легалізації, а діяльність легалізованих об’єднань громадян забороняється, якщо їх метою є «створення незаконних воєнізованих формувань» (абз. 5 ст. 4), «обмеження загальновизнаних прав людини» (абз. 6 ст. 4).
Незаконними є воєнізовані формування, створення яких заборонено Конституцією України, а також воєнізовані і збройні формування, не передбачені законами України.
Ст. 260 Кримінального Кодексу України:
1. Створення не передбачених законами України воєнізованих формувань або участь у їх діяльності — карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
2. Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності — карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
3. Керівництво зазначеними в частинах першій або другій цієї статті формуваннями, їх фінансування, постачання їм зброї, боєприпасів, вибухових речовин чи військової техніки — караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.
4. Участь у складі передбачених частинами першою або другою цієї статті формувань у нападі на підприємства, установи, організації чи на громадян — карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.
5. Діяння, передбачене частиною четвертою цієї статті, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків, — карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.
6. Звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала в складі зазначених у цій статті формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.
Під воєнізованими слід розуміти формування, які мають організаційну структуру військового типу, а саме: єдиноначальність, підпорядкованість та дисципліну, і в яких проводиться військова або стройова чи фізична підготовка – після перегляду вищенаведених роликів стає зрозуміло, що дана громадська організація має організаційну структуру саме військового типу.
Не передбачені законом воєнізовані або збройні формування є спеціальними видами злочинної організації. Суспільна небезпечність цього злочину полягає в тому, що створення та існування неконтрольованих суспільством і державою воєнізованих та збройних формувань є джерелами підвищеної небезпеки для суспільства, створює можливість їх використання для вчинення злочинів, переростання в банди, протистояння з органами влади, веде до необхідності приборкання їх силою з усіма випливаючими з цього наслідками та ін. Все це ми зараз спостерігаємо по всій країні.
Що за присягу приймають особи на одному з відео? Кому вони служать? Єдина присяга яка може бути прийнята громадянином України – це військова присяга, текст якої передбачений Військовим статутом Збройних сил України. Ці молоді люди зобов’язються пожертвувати всім (навіть життям) заради ідеї, яку хтось за них придумав і їм нав’язав. Патріот України – це людина яка дотримується чинного законодавства, сумлінно виконує свій службовий обов’язок та здатна нести військову службу під прапором та символікою України, а не той хто поклоняється невідомій символіі та заставляє інших служити не зрозумілій ідеї. Виходить, що лідер ГО «Патріот України» може пропагувати будь-які ідеї, а його підлеглі (згідно прийнятої ними присяги) будуть їх сліпо реалізовувати і не важливо що це буде: вбивство чи катування, грабіж чи мародерство, зґвалтування чи акт педофілії, все це буде ховатися за гучним та ефектним гаслом: «За ради Української нації!», «Слава Україні! Смерть ворогам!». Тільки ніхто з них не замислиться над тим, що устами їх лідера говорять вчителя з НАТО та США, а так званий «лідер» вже подумки підраховує отримані американські долари, які переведені на його валютний рахунок. Надалі відео, як завжди без коментарів, звертаємо увагу на шеврони цих хлопців і на шеврони хлопців з майдану у масках.

Осередки громадської організації в регіонах  #www.ex.ua/984312258197
Та перелік фашистів України (список «Антарес»). #www.ex.ua/881476804231
На останок кліп на підтримку всіх тих, хто бореться з проявами фашизму та нацизму в Україні. (відео 5 «Ми так мало часу»   #www.youtube.com/watch?v=APARfrsHAz8&feature=youtu.be)

Першоджерело: #pastebin.com/5exjuSkw

Ігор Хохломський, “РедТрамКорр

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.