Провокатор Жванія.

6 февраля 2014, 14:00
Інженер-гідротехнік
0
146

Пам'ятаю, що цей перевертень втерся в довіру до Ющенка (як "Джексон" до Троцького?), невдовзі зрадив його переходом в провокативну "Самооборону" Луценка, в 2010-у продався з однопартійцями "ригоналам"

Вчора депутат-мажоритарник Жванія, який самозасунувся в стадну Партію регіонів, потім –ніби  "висунувся", зробив заяву, що в своїй папці має підписи 232 депутатів, готових проголосувати в залі Верховної Ради за повернення до Конституції-2004. Як виявилось сьогодні - це була провокація в стилі підготовлених спецслужбами перевертнів.

Справа в тому, що 232 голоси мала провладна більшість. Тож якби опозиція клюнула на наживку провокатора та подала закон в секретаріат на реєстрацію, то ПР, КПУ та продажні самовисуванці провалили б його й згідно регламенту заблокували б до осені на повторне подання. Провокація не вдалася.

Пам'ятаю, що цей перевертень втерся в довіру до Ющенка (як "Джексон" до Троцького?), невдовзі зрадив його переходом в провокативну "Самооборону" Луценка, в 2010-у продався з однопартійцями "ригоналам", забезпечуючи Януковичу повний Паханат. Не маю сумніву в правоті висновків Ющенка, що до його отруєння в 2004 році причетний Давид Жванія. Це видно не тільки по його діям в парламенті, а й по завжди хамелеонному виразу обличчя

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.